fbpx
Breaking News
Серйoзні стосунки, нe для них: Цuм знaкам зодiаку непoгано живeться в холoстяцькому статусі
Я росла в сім’ї, де конфлікти було прийнято вирішувати без крuків, і тим більше без рукoприклaдствa: цікава історія про те, як я врятувала незнайому пару від розлучення
Якa ж вона розумничка! Оcь, як повинна відповідати мужикам, справжня жінка!
“Часник – зимовий рятівник”, – любила казати бабуся, а на столі завжди стояло блюдце з гостро-гіркими, але такими вітамінними зубочками. Ми з бабусею заплітали часник у косички, а потім я, ставши на стілець, розвішувала їх під стелею кухні. Це був такий наш ритуал, якого я чекала, щойно починали облітати з дерев перші золоті листочки. Та часник можна зберігати не тільки в косичках. Є і інші способи висушити і зберегти його, щоб спеція не розгубила свої корисні властивості. Ділимося найправильнішими методами!
Які молодці! На Вінниччині, у селі Іванів, вже стала традицією масова ранкова шкільна руханка: енергетичний заряд, бадьорість і  краща продуктивність дітям і вчителям забезпечені!
Наука
Вчені пояснили, чому людям чуються голоси

Люди, які чують у голові різні голоси, мають генетичну мутацію. На думку міжнародної групи вчених, слухові галюцинації спричинює відсутність спеціальної сигнальної молекули РНК.

У людини з подібним відхиленням утворюється надлишок рецепторного білка в гіпоталамусі. Через це звукова інформація оброблюється неправильно, створюючи ефект “голосів”. Люди з такою генетичною мутацією можуть страждати на шизофренію з ймовірністю 23-43%. Свої висновки дослідники оприлюднили в спеціалізованому британському журналі Nature Medicine.

На думку вчених, така мутація призводить до того, що кількість рецепторів у нейронах, розташованих у корі мозку, збільшується. У результаті порушується їхній зв’язок з таламусом – центром обробки і розподілу інформації – і кора починає “працювати” мов би сама по собі. Звукова інформація, не очищуючись від шумів і випадкових сигналів у таламусі, породжує в голові голоси, стверджують науковці. Якщо відновити роботу сигнальної молекули РНК, то це очищення відновлюється. Відповідно, таким способом можна буде лікувати шизофренію або хоча б позбавляти її симптомів.

Зараз на шизофренію страждають близько 24 млн людей на планеті. За статистикою ВООЗ, кожна 7-а людина з тисячі є шизофреніком, причому більша частина з них – молоді люди у віці від 15 до 35 років.

Читайте також: ПРИХОДЬКО ЗАБОРОНИЛИ ЗНІМАТИСЯ У КІНО

Джерело.

Related Post