fbpx
Breaking News
Ділюся з вами порадою, яk зберегти часник взимку в домашніх умoвах. Особисто у мене так часник зберігається вже другий рік. І не гнuє, і нe сохне!
В один прекрасний день я набрала маму і попросила забрати малого з садка. На що вона м’яко відповіла, що не зможе, так як сидить з онукою Дмитра. Мене цей нюанс насторожив, і я через кілька днів зробила рeйдeрський візит в квартиру батьків. Там мене i чекав сюрприз
Матимемо 1000: нову гривневу банкноту номіналом у 1000 гривень для початку випустять в обсязі 5 мільйонів штук
Тиждень тому, коли знову стало ясним до цього багато днів похмуре небо, вони переставили своє стареньке ліжко до вікна. І тепер лежали, 90-річний старий і 89-річна стара, загорнуті у ковдру, темряву і ледь чутне дихання одне одного. І ось -заговорили. Інакше, не так, як говорили раніше. Про те, що ніколи ще не було сказане в голос.
Магазинного більше не схочеться! Ділюся власним перевіреним рецептом малосольного оселедця, який найкраще смакує до картоплі. Ні оцет, ні олія для маринаду не потрібні. Цей рецепт малосольного оселедця давно зберігається у сім’ї, він дуже простий, а рибка виходить набагато смачніша від магазинної, та ще й дешевше.
Здоров'я
Вчені пояснили, чому жовтіють зуби, і як з цим боротися

Досить часто навіть найздоровіші зуби можуть пожовтіти і кардинально зіпсувати потенційну білосніжну усмішку людини.

У таких випадках доводиться користуватися різними відбілюючими косметологічними засобами, але навіть вони іноді просто безсилі.

Стоматологи стверджують, що в жовтизні зубів немає нічого поганого!

У більшості випадків, відтінок зубів – це виключно наслідок якоїсь генетичної схильності.

Найпростіший і найефективніший спосіб позбутися від жовтизни зубів – перестати вживати продукти з високим рівнем вмісту цукру. Справа в тому, що в емалі є пори, і харчові барвники, що містяться в багатьох оброблених продуктах, проникають в них, сприяючи зміні кольору.

Читайте також: ДОЛАР В УКРАЇНІ ДОРОЖЧАЄ І ПОПРЯМУВАВ ДО КУРСУ 27 ГРН

Джерело.

Related Post