fbpx
Breaking News
Дізнавшись діaгнoз, ми зрозуміли, що нам потрібно їхати в столицю, тільки там готові були врятувати нашу дочку, а час підтискав, вона все більше і більше хвoрiла. І тоді до нас прийшла сусідка, з якою ми так часто сварилися… Цeй дeнь я не зaбуду нiколи
– Навіщо наpoджувати стільки дітей? Вони ж просто злидні плодять. Який від цього толк? Краще б aбopт зробили. У мене невістка так поступила, щоб Сонечці, красуні нашій, все краще діставалося. – Після почутого мені стало недобре, і я назавжди змінила свою думку прo бабусю, яку ввaжала ідeальнoю
Без яєць і молока: цe тіcто зaвжди було і залишається моїм найулюбленішим і підходить воно на всі випадки життя: для пирогів, пиріжків, булочок з часничком, піци та іншої випічки. Прoбуйтe і нехaй вaм щастить!
“Очікуються гарні морози”: стaло вiдомо кoли до України прийде справжня зима
Дивіться, який класний рецепт, де головний інгредієнт – наша рідна квасоля, привезла мені подруга з Греції! Чудовий гарнір: вітамінний, ситний, оригінальний і ще не приївся, бо це вам не макарони :) Уплітають за дві щоки навіть діти!
Здоров'я
Вчені придумали, як позбавити діабетиків від щоденних уколів

Вчені з Університету Бірмінгема (Велика Британія) придумали “розумні” нанокапсули, які, як очікується, незабаром зможуть кардинально полегшити життя хворим на діабет першого типу, повідомляє The Telegraph.

Ці капсули подорожуватимуть по кровоносній системі організму, а в разі підвищення рівня цукру – автоматично вивільнятимуть інсулін. Дослідники вже відкрили молекули, що реагують на глюкозу. З них планується створити оболонку контейнера, яка руйнуватиметься під впливом цукру, випускаючи тим самим інсулін.

Сьогодні діабетики першого типу змушені перевіряти рівень цукру в крові по кілька разів на день за допомогою портативних тестерів і при необхідності самостійно робити собі інсулінові уколи. Це створює безліч обмежень, особливо для дітей, яких батьки не можуть залишити без нагляду надовго.

Вчені припускають, що їх “розумні” капсули доведеться вводити до організму не частіше разу на тиждень, і за цей час вони поступово руйнуватимуться.

Протягом найближчих п’яти років повинні пройти випробування препарату на тваринах, після чого його випробують на людях.

Читайте також: ТОП-7 ПОПУЛЯРНИХ ПРОДУКТІВ, ЯКІ НЕ ВАРТО ЇСТИ НА СНІДАНОК

Джерело.

Related Post