fbpx
Breaking News
Дівчатка, поєднання цих інгредієнтів просто неймовірне. Приготувала цю НOВИНКУ на вихідні і мене просто закидали комплементами. Хoчете зрoбити фуpор – запиcуйте рeцепт!
Відколи у мене появилась мультиварка, я готую свій улюблений бісквітний пляцок, на згущеному молоці, по декілька разів на місяць. Його смак настільки ніжний, а головне соковитий, що на довго він в холодильнику не затримується. Спрoбуйте! Дужe лeгко і зpучно!
-Значить так, мій син і так багато для вас зробив, я заради спокою в його новій сім’ї готова на що завгодно. Його дружині не дуже подобається, що я спілкуюся з його колишньою дитиною, у них скоро свої будуть, так що більше мені не дзвони і не приходь зі своєю дочкою. – Колишньою – це що, річ? Це дитина, яка любить її і тягнеться до неї. Я дала собі слово, що моя дочка ніколи більше ні для кого не буде колишньою
Олена змирилася остаточно, коли на годиннику стукнуло шість, до вильоту залишилося півгодини, навіть якщо б вона летіла зараз на всіх вітрилах, все одно б не встигла  – не її день. Доведеться міняти квиток. В цей момент вона ще не розуміла, що доля, таким чином, готує їй доленосну зустріч
Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук: “Через 5 років дітей в інтернатах стане вдвічі менше”. 
Суспільство
Вчені розповіли, чим корисне алое

Вчені розповіли про корисні властивості алое. За словами експертів, алое містить в собі величезну кількість вітамінів, мінералів, амінокислот, ферментів, в цілому, близько 200 корисних речовин.

Як відзначають вчені, алое може допомогти підвищити імунітет. Сок алое вера підтримує захисні функції організму і містить вітамін С, який допомагає зміцнити імунну систему.

Крім того, алое застосовується і як косметичний засіб. Воно допомагає відновити здоров’я волосся. Сік алое зміцнює волосся, стимулює його ріст і додає блиск.

Алое також зволожує і підвищує еластичність шкіри, і сприяє уповільненню процесів старіння. Крім цього, до складу рослини входять елементи, які перешкоджають появі пігментних плям.

Сік алое бореться з проблемами роздратованого кишечника, заспокоює слизову оболонку шлунка і кишечника. Вчені відзначають, що прийом 30 мл соку алое двічі в день зменшує прояв симптомів цього захворювання.

Також рослина має антибіотичну дію і впливає на розмноження бактерій, що викликають виразкову хворобу.

Читайте також: ЯК П’ЯТОГО ЧЕРВНЯ «ЗАРОБИТИ» СОБІ ЗДОРОВ’Я ТА ДОСТАТОК, І ДО ЧОГО ТУТ КОНОПЛЯ З ЛОПУХОМ

Джерело.

Related Post