fbpx
Breaking News
Їжмо й будьмо молодими! Фахівці назвали 5 продуктів, необхідних для жіночої молодості і краси. Вчені рекомендують обов’язково включити ці продукти в раціон, якщо ви  переступили 40-річний рубіж. 
У них кохання? Зірки “Танців з зірками” Ганна Різатдінова і її партнер Олександр Прохоров нарешті розповіли про свої відносини. Учасник шоу “Танці з зірками” Олександр Прохоров зізнався, що з партнеркою Ганною Різатдіновою проводить більше часу, ніж з близькими.
Я от не можу добре заснути на голодний шлунок. А ви теж любите перед сном щось з’їсти? Насправді, нічого страшного в цьому немає, якщо знати, що можна і корисно їсти на ніч, а що – краще не варто. Ось список таких продуктів
Субота – для піци і гри в хованки! Бо прибираємо ми в п’ятницю ввечері – щоб не витрачати на це час у вихідні. Тому що вихідні – для іншого. От ранок суботи, наприклад, – для піци і гри в хованки. Граємося, поки печеться піца. І ще момент: піца повинна бути така, щоб її можна було і маленьким, а значить – максимально з натуральних простих інгредієнтів і корисною. Ми якраз таку і робимо!
Чому не треба виливати воду з-під макаронів? Все просто! Ця вода зробить ваші страви смачнішими
Суспільство
Вчені розповіли про найнебезпечніше місце в холодильнику

У ящику для свіжих овочів і фруктів можна виявити кишкову паличку, сальмонелу.

Вчені з Великої Британії назвали одним з найбрудніших місць на кухні холодильник. А найбільша кількість бактерій (8000 на кожен квадратний сантиметр) в ньому, на думку фахівців, ховається в відділенні для овочів і салату.

Цей показник в 750 разів перевищує безпечний для людини рівень забруднення, передає The Daily Mail. Згідно з європейськими нормативами, на одному квадратному сантиметрі поверхні з їжею має бути присутнє не більше десяти бактеріальних одиниць.

Тим часом, як показало дослідження вчених, в ящику для свіжих овочів і фруктів можна виявити кишкову паличку, сальмонелу та інші небезпечні бактерії.

Крім того, як зазначають фахівці, не варто завантажувати холодильник великою кількістю продуктів. Інакше в ньому також можуть оселитися мікроорганізми, здатні викликати харчове отруєння. Наприклад, лістерія – бактерія, яка оселяється у вчорашніх салатах, в підталому морозиві, зіпсованих м’яких сирах і сирому молоці.

Щоб не стати жертвою бактерій, слід мити овочі перед тим, як покласти їх до холодильника. Останній рекомендується хоча б раз на місяць промивати гарячою мильною водою.

Читайте також: У НІМЕЧЧИНІ ВІДПОВІЛИ НА ПРЕТЕНЗІЇ УКРАЇНИ ЩОДО OPAL

Джерело.

Related Post