fbpx
Breaking News
Поїхала я у відрядження і хлопцеві про це розповіла. Ну поїхала я значить гроші заробляти, приїхала вранці другого дня, порадувати коханого таким хорошим сюрпризом, заходжу в квартиру, а там мій наречений з якоюсь дівчиною розвaжається. Красива дівка років 20. Сіла я на стільчик, дивлюся на них і мовчу
Доньку колишній чоловік не кинув, трудився на двох роботах, щоб поставити її на ноги. З чуток я знала, що у нього часто змінювалися жінки. Звичайно, мене це зачіпало, адже я все ще його любила і звинувачувала себе за те, що втратила. Але так не могло тривати довго. У мене мало бути своє життя
-Я всім заважаю. Ти тільки не віддавай мене в інтернат, не давай, бабусю, миленька, я тебе благаю. Мама не бере, і тато не хоче, а тобі в лікарню треба, я ж чув, ти мамі говорила, питала, куди мене діти? Може мені краще піти на небеса до ангеликів, бабусю? 
Салат, який я готую кожного разу, як тільки до мене їде дочка з зятем. Він дуже цікавий, оригінальний, а головне, не такий як усі. Рецепт, який вартує вашої уваги!
Хочете здивувати своїх рідних чимось смачненьким? Тоді читайте, записуйте та готуйте на здоров’я! З інгредієнтів вам потрібні лише фарш та картопля. Домочадці, від такої смакоти, будуть в захваті!
Наука
Вчені створили новий препарат проти старіння

Науковці з центру Університету імені Еразма Роттердамського у Нідерландах випробували на мишах препарат проти старіння.

У доповіді вчених йдеться, що у старих мишей після застосування препарату збільшилася фізична витривалість, а також зросла відстань, яку вони могли пробігти.

За словами, доктора Петера де Кайзера, досліди проводилися протягом року над мишами, які за віком близькі до 90-річної людини.

Тваринкам тричі на тиждень вводили новий препарат.

Водночас учений наголосив, що у піддослідних не було побічних ефектів від його застосування.

Читайте також: ВЧЕНІ З’ЯСУВАЛИ СЕРЙОЗНУ НЕБЕЗПЕКУ ГАРЯЧОЇ КАВИ ЧИ ЧАЮ

Від нового препарату у мишей покращилася шерсть та навіть активізувалася робота деяких внутрішніх органів, зокрема, печінки.

Науковці вважають, що створений препарат може вбивати в організмі клітини, що старіють. Вони більше не будуть ділитися та накопичуються в організмі з віком, сповільнюючи процеси загоєння ран і боротьбу з пухлинами.

Дослідними тепер хочуть випробувати засіб проти старіння на людях.

Джерело.

Related Post