fbpx
Breaking News
Другий раз Юля розлучилася, проживши 8 років в шлюбі. Дітей дуже хотіли, але не виходило наpoдити. І знову свекруха: «Ти хвoра, значить! Через тебе мій Іванко спадкоємців не побачить! » Сказати, що Юля переживала, нічого не сказати
Рецепт вдaлого сирного крему, який прекрасно тримає форму. Відмінна альтернатива, для тих хто не любить крем-чіз. Cпрoбуйте, буду рaда якщo вaм сподoбається!
– Тут свекруха в злoсті кpuчить мені: “Твій син виросте злoчuнцем! Бо не слухає старших! Ось згадаєте мої слова, а пізно буде!” – Уявляєте, як мені бoляче!
Час прийому їжі і наше здоров’я: який зв’язок? Секрет поліпшення здоров’я – збільшення часу між прийомами.
Вже мама вийшла вдруге заміж, а мені все снилися сни про те, що мій батько-герой хоче зустрітися зі мною. Я, незважаючи ні на що, сильно любила тата і чекала. Через 12 років батько подзвонив, та почула я зовсім не те, що так сильно хотіла почути
Наука
Вчені вирахували найщасливіший вік у житті людини

Фахівці проаналізували дані про рівень щастя 23 тисяч респондентів з Німеччини у віці від 17 до 85 років.

В ході дослідження фахівці проаналізували дані про рівень щастя 23 тисяч респондентів з Німеччини у віці від 17 до 85 років, передає Новий час.

Найщасливішим віком в житті людини є 23 роки і 69 років. Про це повідомили вчені з Лондонської школи економіки і політичних наук.

Учасники дослідження відповідали на питання вчених про свій рівень задоволеності життям двічі з інтервалом в п'ять років.

В результаті з'ясувалося, що найщасливішим віком визначені 23 роки і 69 років. Вчені припустили, що в 23 роки рівень задоволеності життям зростає через початок кар'єри і свободу, яка дозволяє реалізовувати плани та ідеї, втілюючи мрії в життя.

У свою чергу, в 69 років рівень щастя росте в зв'язку з тим, що людина йде на пенсію і більше не повинна працювати.

Читайте також: «Я просто пишаюся, золоті хлопці»: вчинок жителів Києва зворушив соцмережу

Джерело

Related Post