fbpx
Breaking News
Ніжніше ніжного! Цей медовий пляцок тане у роті, не складний у приготуванні, печеться легко і швидко, тому готую часто! Такий смачний, що чоловік і діти просять знову і знову.
Коли на душі важко, тривожно, щось гризе і хочеться плакати – читайте ці особливі молитви і вони вам допоможуть.
Лікарі кілька годин намагалися врятувати моє життя і життя моєї дитини. Я прокинулася в палаті, навколо нікого не було, я помацала живіт і зрозуміла, що живота у мене вже немає. Я попросила принести малюка. Лікар мовчки знизала плечима і пішла… Те що було бoляче, – це нічого не сказати. Це було жaхлuво, наче тебе знищили, але ти залишилася жити
Марта ніколи себе не вигадувала, була такою, як була. Вперше пізнала любов у дванадцять з троюрідним братом, старшим на три роки. Потім були різні хлопчаки з села. А в 15 вона закохалася у Гната, батька свого однокласника. І то вже на все життя.
Я купила собі кілька дуже гарних і зручних речей. Що тут сталося? Дома вuбyхнув скaндал! Виявляється, чоловікові набридли мої, незрозуміло з чого приготовлені, котлети. Його нудить від борщів і риби. Йому набридли пиріжки і млинчики, а я тут вбиратися надумала! Для кого це я в декpетній відпустці вбираються? А куди це я ходити надумала? На допомогу чоловікові прибігла свекруха
Суспільство
Вчені вияснили, чим чоловіча дружба відрізняється від жіночої

Представники різних статей підтримують дружні стосунки різними способами – до такого висновку прийшли дослідники з Оксфордського університету.

Вчені попросили тридцять учнів старших класів скласти списки своїх друзів і вказати, наскільки тісними були їх дружні зв’язки. Через чотири місяці після дослідження учасники експерименту закінчили школу, і багато з них роз’їхалися по різних містах. Пізніше, через 9 і 18 місяців після першого опитування, молодих людей попросили знову вказати ті ж дані, що і в перший раз.

З’ясувалося, що для того, щоб зберігати дружні відносини на відстані, жінкам достатньо лише періодично спілкуватися по телефону. А ось чоловіки навпаки надають перевагу живому спілкуванню: щоб залишатися друзями, їм необхідно щось робити разом – наприклад, ходити на футбол або в паб.

За словами керівника дослідження Робіна Данбара, результати показують, що на дружбу серйозно впливають гендерні відмінності. “Можливо, саме тому у жінок зв’язок між подругами більш тісніший, і вони так болісно реагують на його розрив”, – цитує вченого Guardian. На відміну від жінок, чоловіки дивляться на дружбу простіше. “У них є своя компанія, в якій найчастіше чотири людини. Якщо чоловік віддаляється від друзів, то, як то кажуть,” з очей геть – з серця геть “. Він просто знайде собі нових приятелів”, – говорить Данбар.

Читайте також: Доктор Комаровський порадив несподіваний спосіб профілактики ангін у малюків

Джерело.

Related Post