fbpx
Breaking News
Cпрoбуйте цю кpуту ідeю! Вcе дуже прoсто, a чaсу витpатите в два, а тo і в тpи рази менше. Чоловік і діти розхапали їх за 10 хв, охoлонути навiть не вcтигли!
Катя з малюком приїхали в рідну домівку. Вона так хотіла батьківського тепла і підтримки, а замість цього з порога почула слова мами: “Це ти погана дружина, скажи спасибі, що він тебе таку взагалі взяв! Прuнuжував і зраджував? Ну і що, жінка на те і жінка, щоб терпіти! Кому ти тепер будеш потрібна одна з дитиною?”
Цi три інгредієнти перeтворюють сaлат на неймовірну смакоту! Готую вже вдруге за тиждень!
– Іди і зроби чоловікові сніданок! – вимагала мама о третій годині ночі. – Проведеш, і далі лягай! – А я так не вмію. Прокинулася – і все, більше не засну. І сам Влад – НЕ ляля маленька, а батько сімейства. – Як не будеш годувати ти – він почне перетравлювати сніданок у іншої жінки! Я тобі, дуpeпа, допомогти хочу! Допомогла – тепер про розлучення думаю
Через рік Марина вже успішно вийшла заміж. А потім один за іншим у Лілі з’явилося троє братів. Але, вона навіть не здогадувалася про їх існування, як і вони про те, що у них є старша сестра. Роки йшли, сини Марини виросли і почали облаштовувати своє особисте життя. І ось почався якийсь злuй рoк дoлі
Здоров'я
Вчені визначили, в якому віці людина дійсно старіє

Вчені Каліфорнійського університету в Лос-Анджелесі, переконують, що старіння людини починається в 39 років.

До такого висновку вони прийшли після проведеного дослідження. В його ході фахівці піддавали тестам чоловіків різного віку.

В результаті вчені з’ясували, що починаючи з 39 років фізичні і розумові здібності людей починають погіршуватися. До цього віку інтелект людини починає згасати, а функції рухової системи дають збій.

Крім того, до 39 років організм починає виробляти менше мієліну. Ця речовина покриває нервові клітини і захищає їх від негативного впливу.

Читайте також: ПОЛІЦЕЙСЬКІ ЗНАЙШЛИ МЕРТВУ ОДНОРІЧНУ ДИТИНУ ПОРУЧ З П’ЯНОЮ МАТІР’Ю

Джерело.

Related Post