fbpx
Breaking News
Cпрoбуйте цю кpуту ідeю! Вcе дуже прoсто, a чaсу витpатите в два, а тo і в тpи рази менше. Чоловік і діти розхапали їх за 10 хв, охoлонути навiть не вcтигли!
Катя з малюком приїхали в рідну домівку. Вона так хотіла батьківського тепла і підтримки, а замість цього з порога почула слова мами: “Це ти погана дружина, скажи спасибі, що він тебе таку взагалі взяв! Прuнuжував і зраджував? Ну і що, жінка на те і жінка, щоб терпіти! Кому ти тепер будеш потрібна одна з дитиною?”
Цi три інгредієнти перeтворюють сaлат на неймовірну смакоту! Готую вже вдруге за тиждень!
– Іди і зроби чоловікові сніданок! – вимагала мама о третій годині ночі. – Проведеш, і далі лягай! – А я так не вмію. Прокинулася – і все, більше не засну. І сам Влад – НЕ ляля маленька, а батько сімейства. – Як не будеш годувати ти – він почне перетравлювати сніданок у іншої жінки! Я тобі, дуpeпа, допомогти хочу! Допомогла – тепер про розлучення думаю
Через рік Марина вже успішно вийшла заміж. А потім один за іншим у Лілі з’явилося троє братів. Але, вона навіть не здогадувалася про їх існування, як і вони про те, що у них є старша сестра. Роки йшли, сини Марини виросли і почали облаштовувати своє особисте життя. І ось почався якийсь злuй рoк дoлі
Суспільство
Вчені з’ясували фатальну причину жіночого алкоголізму

Спеціалісти Бостонського медичного університету з’ясували, чому алкоголь становить більшу загрозу жінкам, ніж чоловікам.

Як повідомляють ЗМІ, дослідження показало, що це пов’язано з клітинами головного мозку. Точніше – з темпами їх руйнування.

Алкоголь знищує жіночий мозок набагато швидше.

Для участі в дослідженні вчені залучили 60 осіб – порівну по 30 жінок і 30 чоловіків. Всі вони раніше страждали від алкогольної залежності.

Читайте також: ДЕ НАС БІЛЬШЕ ОБМАНЮЮТЬ: В МАГАЗИНАХ ЧИ СУПЕРМАРКЕТАХ?

Нейропсихологічна оцінка і МРТ мозку показали, наскільки стать впливає на темпи руйнування головного органу нервової системи під час зловживання алкоголю.

Структурні зміни головного мозку у жінок виявилися більш яскраво виражені. При цьому ураження були зафіксовані навіть через кілька років пості того, як людина відмовилася від прийому алкоголю.

Джерело.

Related Post