fbpx
Breaking News
Господиньки, цей рецепт мого улюбленого Різдвяного струделя – перевірений роками,  випічка виходить дуже ароматна і смачна, домашні оцінять!
Кілька років тому наш гість, товариш чоловіка з Грузії, навчив мене готувати справжній грузинський харчо. Це найсмачніша страва з яловичини! І відтоді – наша родинна улюблена зимова перша страва, навариста, запашна. Смак у харчо багатий, суп ситний і зігріваючий – чоловікам тільки того і треба!
Коли обмаль часу – користуюся цим секретним рецептом і варю гречку смачно і корисно всього за 10 минут! Ділюся секретом, якщо ви ще про нього не знаєте.
Найвища ступінь єднання з Богом – якщо ми продовжуємо молотися, навіть коли нам добре і все гаразд, і ми щасливі. Необхідно щодня читати ці молитви Подяки, щоб постійно мати нерозривний зв’язок з Творцем.
Довго переживали вони з чоловіком і обговорювали дану тему, що їм робити – але в кінці кінців відразу ж після пoлoгів Світлана підписала відмовний лист і здавалося, забула цю історію назавжди. Хлопчика забрали відразу, як тільки він наpoдився – Світлана навіть не глянула на нього
Наука
Вчені з’ясували, як побороти старіння клітин

Високоінтенсивне інтервальне тренування допомагає впоратися зі старінням клітин. Про це повідомили дослідники з клініки Майо, опублікувавши результати дослідження в журналі Cell Metabolism.

Виявилося, що при інтервальному тренуванні чергуються короткі періоди високої і низької активності. Згідно з дослідженням, вона ефективніше, ніж силова, підсилює мітохондріальну активність – хімічну реакцію організму, вивільняє енергію і запускає ріст клітин.

Зазвичай ці процеси з віком погіршуються, але інтервальне тренування спромоглось звернути погіршення назад.

Зазначається, що в експерименті брали участь 36 чоловіків і 36 жінок двох вікових категорій – 18-30 і 65-80 років. Заради дослідження їх розділили на три групи, одна з яких протягом 12 тижнів займалася високоінтенсивними інтервальними тренуваннями на велосипедах, інша – силовими тренуваннями, а третя – і тим, і іншим. Також була присутня контрольна група, яка нічим не займалася.

Читайте також: ЯК ОЧИСТИТИ ОРГАНІЗМ В БЕРЕЗНІ

В результаті експерименту з’ясувалося, що у молодшої групи мітохондріальна активність зросла в середньому на 49%, а у літньої – на 69%. При цьому клітини літніх учасників виробляли енергію так, немов належали набагато молодшим людям.

Разом з тим тренування поліпшило чутливість організму до інсуліну, що скоротило ризик виникнення діабету.

Вчені радять займатися інтервальними тренуваннями 3-4 рази на тиждень, а також кілька днів приділяти силовим.

Джерело.

Related Post