fbpx
Breaking News
Тиждень тому, коли знову стало ясним до цього багато днів похмуре небо, вони переставили своє стареньке ліжко до вікна. І тепер лежали, 90-річний старий і 89-річна стара, загорнуті у ковдру, темряву і ледь чутне дихання одне одного. І ось -заговорили. Інакше, не так, як говорили раніше. Про те, що ніколи ще не було сказане в голос.
Магазинного більше не схочеться! Ділюся власним перевіреним рецептом малосольного оселедця, який найкраще смакує до картоплі. Ні оцет, ні олія для маринаду не потрібні. Цей рецепт малосольного оселедця давно зберігається у сім’ї, він дуже простий, а рибка виходить набагато смачніша від магазинної, та ще й дешевше.
Тaкий салатик подають в багатьох ресторанах. І вiн коpистується великим попитом. Незвaжаючи на те, що це рестoранна страва, салат простий у приготуванні і з найдоступніших продуктів
Деякий час назад, для того, щоб підвищити власну самооцінку, я завів кoхaнку, з якою проводив весь вiльний чaс: Прoчитайте і зaдумайтeсь!
Притча: яk гроші впливають на погляд життя. Цe сaме тe, щo вaрто знати кoжному
Суспільство
Вчені з’ясували, чи варто віддавати дитину в дитсадок

“Садкові” діти в середньому розвиваються значно швидше за своїх “домашніх” однолітків. Таких висновків дійшли британські вчені.

Співробітники двох британських університетів довели це в дослідженні за участю восьмисот жінок, які є матерями дітей 2-3 років. В експерименті врахували соціально-економічний статус учасниць і рівень розвитку малюків. Виявилося, що діти, які відвідували дитячий сад, на 10% розвиненіші, ніж ті, кого виховували вдома.

Також дітей розвивають походи в гості та зустрічі з бабусею і дідусем. У дітей, які проводили зі старшим поколінням багато часу, рівень розвитку мовлення на 5% вищий, ніж у ровесників, а рівень соціальних навичок – на 10%. Малюкам, які перебували на домашньому вихованні, складніше давалися побутові навички й комунікація з іншими людьми, як дорослими, так і однолітками.

В цілому, найбільш ефективно стимулюють дитячий розвиток зустрічі з іншими людьми, читання книг і творчі заняття.

Є декілька теорій для вивчення іноземних мов дітьми. Перша: іноземної мови в оточенні має бути не менш як 30% відсотків. Тоді мова ідентифікується як рідна. Друга теорія: одна людина – одна мова.

Читайте також: ПОЗАШЛЯХОВИК НА СМЕРТЬ ЗБИВ ДИТИНУ-ПОРУШНИКА

Джерело.

Related Post