fbpx
Breaking News
Михайлик сором’язливо посміхався і ховав мокрі від сліз очі. Він ще не знав, що на його новий прoтез збирали гроші всією школою. Не знав, що хлопці організували справжній благодійний концерт, поки він був на опeрaції в місті
«Не зможу» – думала я, очікуючи у темряві своєї черги долучитися до гри. Адже чула, що не всім з однокласників вдається вгадати ту, руку, що рідна. Не вдасться, здавалося мені, зрозуміти, чим же таким особливим відрізняється мамина рука…
Цi дами мають осoбливу привaбливiсть: Найзагадковіші жінки наpoджуються лише під цим знаком Зодіаку
Я сaма здивувaлася, кoли в мене на сніданок вийшли ці неймовірно смачні і красиві на вигляд оладки. Тeпер гoтую лише зa цим рeцептом!
15 кращих продуктів проти стресу! Осінь, понеділок, навантаження справ на роботі і вдома, ностальгія за відпусткою – важко перед усім цим вистояти, не потрапивши в лапи стресу. та на допомогу приходить правильна “радісна їжа” – і фігурі не нашкодить, і емоційний перегруз до вас не підпустить!

Часте відвідування сауни може знизити ризик розвитку деменції (недоумства) у чоловіків на 66%. Такого висновку в ході 20-річного дослідження дійшли вчені Університету Східної Фінляндії, повідомляється на сайті вузу.

В цілому учасниками тривалого спостереження стали понад 2 тисячі чоловіків середнього віку, які живуть в східній частині Фінляндії. На підставі їх звичок у відвідуванні сауни їх розділили на три групи: ті, хто робить це раз на тиждень, 2-3 і 4-7 разів на тиждень.

Як з’ясувалося, чим частіше люди ходять до сауни, тим більше шансів, що вони збережуть здоровий глузд в літньому віці. Серед тих, хто любить погрітися 4-7 разів на тиждень, ризик будь-якої форми деменції був на 66% нижче, а ризик розвитку хвороби Альцгеймера – на 65% нижче, ніж серед тих, хто приймає сауну тільки раз в тиждень.

Попередні дослідження показали, що часте відвідування сауни також значно знижує ризик раптової серцевої смерті, ризик смерті через ішемічну хворобу серця та інших серцево-судинних ускладнень.

За словами професора Ярі Лаукканена, керівника дослідження, сауна може захистити і серце, і пам’ять, але точний механізм, як саме це відбувається, ще належить вивчити.

“Відомо, що серцево-судинні захворювання впливають на мозок. Почуття благополуччя і релаксації під час сауни також може відігравати певну позитивну роль”, – зазначив фахівець.

Читайте також: АВСТРАЛІЙКА ЗНАЙШЛА ОТРУЙНУ ЗМІЮ НА РІЗДВЯНІЙ ЯЛИНЦІ

Джерело.

Related Post