fbpx
Breaking News
Що не кажіть, а ці биточки в томатній поливці, якими нас годували у садочках і школах, були смачні! Я кілька років тому взнала прямо в шкільній їдальні їх рецепт і з того часу іноді готую на всю родину. Ну дуже ностальгічно і смачно! Задоволені всі!
Звички нещасливих жінок: ЖЕНЕМО ЇХ ГЕТЬ!
Ох, як ці пісочні, притрушені смаженими горішками кільця смакували в дитинстві! Так захотілося саме їх нещодавно, тому знайшла рецепт у маминому старому зошиті. Даремно ми забули цей простий десерт – бо вийшло дуже смачно!
Хитрі господині перуть з… Якби я раніше знала про це, ніколи б не витрачала гроші на дорогі засоби! Просто додайте чайну ложку цього дешевого інгредієнту і переконайтеся у дивовижному результаті!
Ця ефірна олія – одна з моїх улюблених. А ви знали про її дивовижні властивості? їх багато! Магія цього ефірного масла підвищує потяг закоханих пар і створює чуттєву атмосферу. Цей аромат – один з компонентів найдорожчих парфумів, а жасминовий чай – напій краси і гармонії японок. 
Здоров'я
Вчені з’ясували, який напій продовжує людям життя

Кава робить людей довгожителями. Про це повідомляють вчені Стенфордського університету.

Їм вдалося знайти засіб, який підвищує тривалість життя. На їхню думку, це кофеїн. Він блокує більшість хімічних елементів кровоносної системи, які їй шкодять.

Також речовина знижує ризик запалення цієї системи. Під час нього судини стають жорсткими. Надалі це приводить до утворенню тромбів. У людей, які п’ють каву цей ризик був мінімальним.

Читайте також: ПОМІРНЕ ГОЛОДУВАННЯ МОЖЕ ПРОДОВЖИТИ ЖИТТЯ – ВЧЕНІ

Схожі властивості має теобромін, який є в шоколаді. Але його вплив на організм незначний, порівняно з кофеїном.

Джерело.

Related Post