fbpx
Breaking News
В нашій родині ми всі просто обожнюємо омлети! Останнім часом “підсіли” на оцей: простий у приготуванні, але з особливістю, яка робить страву оригінальною. Аромат трав заряджає енергією на весь день! Пропоную і вам цей рецептик.
Це шалено смачно і якісно! Раджу! 30 хвилин – і ви подаєте до столу рідним чи друзям найкраще печиво до чаю чи кави. Перевірено – зникають печеньки миттєво!
Як вам?.. В Україну їдуть коміки, які підтримали анексію Криму. А в передноворічний вечір вони кілька годин розважали глядачів 112 каналу…
Закарпатські кіфлики – це, як не кажіть, бренд! А готувати їх мене навчила одна господиня з Закарпаття – це дуже легко! А смакота – не передати, цю випічку люблять як дорослі, так і діти, і скільки б не напекла, все з’їдять!
Якщо пиріжки, то лише за цим унікальним рецептом. Порадила його кума, а кума поганого не порадить! Пиріжки виходять м’якенькі та апетитні! Ну дуже смачні, пальчики оближеш! При чому, таке тісто для пиріжків є універсальним, підходить як для солодкої, так і для соленої начинки
Наука
Вчені змогли відновити нервові клітини одним дотиком (відео)

Ефективність методики довели результати eкспериментів на мишах і свинях, передає Сегодня.

Дослідники з медичного центру Векснер Університету штату Огайо і інженерного коледжу штату Огайо розробили нову технологію Tissue Nanotransfection (TNT), яка здатна відновити нервові клітини.

Для запуску процесу TNT необхідна всього одна секунда. Крім того, методика може бути використана для регенерації пoшкодженої або старіючої тканини, а також кровоносних судин.

Читайте також: Діти в утрoбі потребують дотиків матерів, – вчені

За словами директора Центру регенеративної медицини і клітинної терапії штату Огайо доктора Чандала Сена, пристрій Tissue Nanotransfection за допомогою наночіпа миттєво доставляє нову ДНК або РНК в живу клітину шкіри, змінюючи її функцію.

Ефективність методики продемонстрували результати eкспериментів на мишах і свинях.

Читайте також: Небезпека за кермом: що не можна взувати водію, – результати дослідження

“Це важко собі уявити, але технологія успішно себе проявила в 98% випадків. За допомогою TNT ми можемо конвертувати клітини шкіри в елементи будь-якого органу одним дотиком. Цей процес займає всього лише секунду. Після чого чіп з організму видаляється і починається перепрограмування клiтини”, – пояснює Чандан Сіна.

Зараз ведеться підготовка до клiнічних випробувань TNT за участю людей.

Related Post