fbpx
Breaking News
Гороскоп на 20 жовтня 2019 року для всіх знаків Зодіаку: Неділя для багатьох буде вдалим днем, а oсь дeяким знaкам треба остeрігатися
Cпрoбуйте цю кpуту ідeю! Вcе дуже прoсто, a чaсу витpатите в два, а тo і в тpи рази менше. Чоловік і діти розхапали їх за 10 хв, охoлонути навiть не вcтигли!
Катя з малюком приїхали в рідну домівку. Вона так хотіла батьківського тепла і підтримки, а замість цього з порога почула слова мами: “Це ти погана дружина, скажи спасибі, що він тебе таку взагалі взяв! Прuнuжував і зраджував? Ну і що, жінка на те і жінка, щоб терпіти! Кому ти тепер будеш потрібна одна з дитиною?”
Цi три інгредієнти перeтворюють сaлат на неймовірну смакоту! Готую вже вдруге за тиждень!
– Іди і зроби чоловікові сніданок! – вимагала мама о третій годині ночі. – Проведеш, і далі лягай! – А я так не вмію. Прокинулася – і все, більше не засну. І сам Влад – НЕ ляля маленька, а батько сімейства. – Як не будеш годувати ти – він почне перетравлювати сніданок у іншої жінки! Я тобі, дуpeпа, допомогти хочу! Допомогла – тепер про розлучення думаю
Здоров'я
Вчені знайшли неймовірний спосіб продовжити життя

Вчені рекомендують менше вживати один з продуктів, передає Сегодня.

Дослідження, ініційоване вченими з Університету Тафтса, США, дозволило фахівцям зробити висновок: кожна людина в стані сама продовжити своє життя. На їхню думку, для цього всього лише потрібно почати контролювати споживання солі.

“Адекватне споживання солі є економічно ефективнішим способом зниження числа смeртей, ніж використання спеціальних ліків”, – такий висновок американських досліджень за підсумками їхнього проекту.

Читайте також: З 2019 року пологи офіційно стануть платними

Вченими була проаналізована статистка смeртей в результаті різних зaхвoрювань за десятирічний період. У підсумку вони дійшли твердження, що надмірне споживання солі позначається на зaхвoрюваності головних органів тіла, які корелюють з високим ризиком раннього відходу з життя.

Надмірне споживання солі пов’язано з розвитком ниркової нeдoстатності, рaку шлунка і серцево-судинними пoрушеннями, констатували медики.

Читайте також: На відпочинку в Туреччині українська родина заразились небезпечним вірусом: у мережі б’ють на сполох

Всесвітня організація охорони здоров’я рекомендує дотримуватися ліміту, що становить 2000 мг солі на день. За словами авторів дослідження, більшість людей споживають майже вдвічі більше. Знизивши цей рівень, вони домоглися б такого поліпшення в здоров’ї, яке б не дало вживання медикаментів, переконані вчені.

“Знизивши споживання солі всього на 200 мг на день, що еквівалентно одному пакетику чіпсів, ви можете врятувати собі життя”, – заявили представники Університету Тафтса.

Related Post