fbpx
Breaking News
Серйoзні стосунки, нe для них: Цuм знaкам зодiаку непoгано живeться в холoстяцькому статусі
Я росла в сім’ї, де конфлікти було прийнято вирішувати без крuків, і тим більше без рукoприклaдствa: цікава історія про те, як я врятувала незнайому пару від розлучення
Якa ж вона розумничка! Оcь, як повинна відповідати мужикам, справжня жінка!
“Часник – зимовий рятівник”, – любила казати бабуся, а на столі завжди стояло блюдце з гостро-гіркими, але такими вітамінними зубочками. Ми з бабусею заплітали часник у косички, а потім я, ставши на стілець, розвішувала їх під стелею кухні. Це був такий наш ритуал, якого я чекала, щойно починали облітати з дерев перші золоті листочки. Та часник можна зберігати не тільки в косичках. Є і інші способи висушити і зберегти його, щоб спеція не розгубила свої корисні властивості. Ділимося найправильнішими методами!
Які молодці! На Вінниччині, у селі Іванів, вже стала традицією масова ранкова шкільна руханка: енергетичний заряд, бадьорість і  краща продуктивність дітям і вчителям забезпечені!
Суспільство
Вчені знайшли нові корисні властивості шоколаду

Американські, датські і канадські вчені з’ясували, що регулярне вживання помірних порцій шоколаду знижує ризик появи фiбриляцiї передсердь (миготливої aритмiї).

Найсильніший зв’язок між вживанням шоколаду і зниженням ризику появи фiбриляцiї передсердь помічений в разі, коли жінки на тиждень з’їдають одну порцію (30 грамів) шоколаду, а чоловіки – від двох до шести порцій.

У першому випадку ймовірність розвитку миготливої aритмії знижувалася на 21%, а в другому – на 23%.

Фахівці зазначають, що найкорисніший темний шоколад, а не, наприклад, молочний.

Читайте також: В УКРАЇНІ МОЖУТЬ ЗМІНИТИ СИСТЕМУ ВИПЛАТИ СТИПЕНДІЙ

Раніше вчені показали, що регулярне і помірне вживання продуктів, що містять какао, зокрема, темного шоколаду, благотворно впливає на стан кровоносних судин – ймовірно, через флавоноїди.

Джерело.

Related Post