fbpx
Breaking News
Їжмо й будьмо молодими! Фахівці назвали 5 продуктів, необхідних для жіночої молодості і краси. Вчені рекомендують обов’язково включити ці продукти в раціон, якщо ви  переступили 40-річний рубіж. 
У них кохання? Зірки “Танців з зірками” Ганна Різатдінова і її партнер Олександр Прохоров нарешті розповіли про свої відносини. Учасник шоу “Танці з зірками” Олександр Прохоров зізнався, що з партнеркою Ганною Різатдіновою проводить більше часу, ніж з близькими.
Я от не можу добре заснути на голодний шлунок. А ви теж любите перед сном щось з’їсти? Насправді, нічого страшного в цьому немає, якщо знати, що можна і корисно їсти на ніч, а що – краще не варто. Ось список таких продуктів
Субота – для піци і гри в хованки! Бо прибираємо ми в п’ятницю ввечері – щоб не витрачати на це час у вихідні. Тому що вихідні – для іншого. От ранок суботи, наприклад, – для піци і гри в хованки. Граємося, поки печеться піца. І ще момент: піца повинна бути така, щоб її можна було і маленьким, а значить – максимально з натуральних простих інгредієнтів і корисною. Ми якраз таку і робимо!
Чому не треба виливати воду з-під макаронів? Все просто! Ця вода зробить ваші страви смачнішими
Суспільство
Вчені знайшли заміну фарбам: як безпечно поміняти колір волосся

В експерименті, який вчені провели з волоссям кольору платиновий блонд, нове фарбування витримало 30 циклів миття шампунем.

Фарбування волосся – процедура популярна, але небезпечна. Британський професор Кефах Мокбель повідомляв, що регулярно фарбують волосся жінки на 14% частіше стикаються з раком грудей.

Тепер же безпечно пофарбувати волосся допоможе графен. Про нової технології повідомила група американських вчених з Північно-Західного університету Іллінойсу.

Вони розробили альтернативну, більш безпечну і екологічну методику по фарбуванню волосся.

Читайте також: ВИХІДНІ ДНІ НА ВЕЛИКДЕНЬ-2018: НАЗВАНІ ДАТИ

Більшість фарб для волосся ушкоджують волосся, так як барвник проникає під кератіновие лусочки волоса за допомогою агресивних реагентів. А барвники, не проникають всередину волоса, швидко змиваються.

Вчені пропонують фарбувати волосся, покриваючи їх шарами графена – матеріалу, який являє собою грати атомів вуглецю товщиною в один атом.

Вони стверджують, що на відміну від звичайних комерційних фарб покриття графеном не містить токсичних речовин, не псує волосся і навіть не дозволяє волоссю “електризуватися”.

Графен наноситься на волосся за допомогою спрею, потім волосся потрібно розчесати і висушити. Таке фарбування тримається довго. В експерименті, який вчені провели з волоссям кольору платиновий блонд, темне графенових фарбування витримало 30 циклів миття шампунем.

Але є один дуже важливий момент – фарбувати волосся графеном можна лише в темні відтінки – чорний, каштановий, темно-русявий.

Джерело.

Related Post