fbpx
Breaking News
Ароматні й соковиті курячі ковбаски – що ще треба для щастя? А як приємно нагодувати рідних приготованою власноруч смакотою і здивувати гостей у свята! І головне – без домішок, барвників.
Спробуєте таких вареничків хоч раз – інших не схочете! Рецепт я привезла з Гуцульщини, ними нас балувала господиня садиби у Верховині, де ми відпочивали. Божественна смакота, повірте! А краще – приготуйте й собі!
Гірке розлучення, затяжна битва за опіку… Кошмари всюди – це моє дитинство. Сплинуло майже 30 років і мої батьки одружилися знову. Мій тато і колишній вітчим стали друзями, і вони тусуються щовечора, працюючи над машинами і граючи в карти.
В нашій родині ми всі просто обожнюємо омлети! Останнім часом “підсіли” на оцей: простий у приготуванні, але з особливістю, яка робить страву оригінальною. Аромат трав заряджає енергією на весь день! Пропоную і вам цей рецептик.
Це шалено смачно і якісно! Раджу! 30 хвилин – і ви подаєте до столу рідним чи друзям найкраще печиво до чаю чи кави. Перевірено – зникають печеньки миттєво!
Здоров'я
Вчені знайшли спосіб продовження життя літніх людей

Людям похилого віку рекомендують більше радіти і намагатися отримувати задоволення від життя.

Британські вчені з Університетського коледжу Лондона з’ясували, чи впливає благополуччя і отримання задоволення від життя на довголіття літніх людей, повідомляється в журналі BMJ.

Під час дослідження, яке проводилося протягом 4 років, вони опитали понад 9 тисяч осіб старше 50 років, середній вік яких склав 63 роки.

Респондентам поставили кілька запитань для оцінки, наскільки вони задоволені своїм життям. Після цього вчені порівнювали ці дані з показниками смертності.

Відомо, що за час спостереження померли 1310 учасників дослідження. При цьому більшість з померлих під час опитування стверджували, що не отримують задоволення від життя.

Вчені припускають, що невдоволення своїм життям могло виникнути у людей похилого віку через важке захворювання або з інших причин.

Незважаючи на це, дослідники впевнені, що їх експеримент вносить нову інформацію про значимість суб’єктивного благополуччя для здоров’я і фізичних показників літніх людей. Вчені радять людям похилого віку більше радіти і намагатися отримувати задоволення від життя.

Читайте також: ЕПІДПОРІГ ГРИПУ ПЕРЕВИЩЕНО В 11 ОБЛАСТЯХ УКРАЇНИ ТА КИЄВІ

Джерело.

 

Related Post