fbpx
Breaking News
Цю дивовижну притчу мені одного разу розповіла моя бабуся. І я, напевно, ніколи не перестану дивуватися мудрості і глибокому змісту, які закладені в цих словах
На столі задзвонив телефон. Подарунок дочки. Любов Сергіївна по звичці заряджала апарат, хоча дзвонити їй було нікому. Ось уже рік як мовчав, а тут раптом задзвонив. Номер якийсь невідомий. Вона притиснула руку до гpyдей і сіла на диван. Щось там, в гpyдях защеміло від почутого
Михайлик сором’язливо посміхався і ховав мокрі від сліз очі. Він ще не знав, що на його новий прoтез збирали гроші всією школою. Не знав, що хлопці організували справжній благодійний концерт, поки він був на опeрaції в місті
«Не зможу» – думала я, очікуючи у темряві своєї черги долучитися до гри. Адже чула, що не всім з однокласників вдається вгадати ту, руку, що рідна. Не вдасться, здавалося мені, зрозуміти, чим же таким особливим відрізняється мамина рука…
Цi дами мають осoбливу привaбливiсть: Найзагадковіші жінки наpoджуються лише під цим знаком Зодіаку
Здоров'я
Вчені знайшли спосіб продовження життя літніх людей

Людям похилого віку рекомендують більше радіти і намагатися отримувати задоволення від життя.

Британські вчені з Університетського коледжу Лондона з’ясували, чи впливає благополуччя і отримання задоволення від життя на довголіття літніх людей, повідомляється в журналі BMJ.

Під час дослідження, яке проводилося протягом 4 років, вони опитали понад 9 тисяч осіб старше 50 років, середній вік яких склав 63 роки.

Респондентам поставили кілька запитань для оцінки, наскільки вони задоволені своїм життям. Після цього вчені порівнювали ці дані з показниками смертності.

Відомо, що за час спостереження померли 1310 учасників дослідження. При цьому більшість з померлих під час опитування стверджували, що не отримують задоволення від життя.

Вчені припускають, що невдоволення своїм життям могло виникнути у людей похилого віку через важке захворювання або з інших причин.

Незважаючи на це, дослідники впевнені, що їх експеримент вносить нову інформацію про значимість суб’єктивного благополуччя для здоров’я і фізичних показників літніх людей. Вчені радять людям похилого віку більше радіти і намагатися отримувати задоволення від життя.

Читайте також: ЕПІДПОРІГ ГРИПУ ПЕРЕВИЩЕНО В 11 ОБЛАСТЯХ УКРАЇНИ ТА КИЄВІ

Джерело.

 

Related Post