fbpx
Breaking News
Що не кажіть, а ці биточки в томатній поливці, якими нас годували у садочках і школах, були смачні! Я кілька років тому взнала прямо в шкільній їдальні їх рецепт і з того часу іноді готую на всю родину. Ну дуже ностальгічно і смачно! Задоволені всі!
Звички нещасливих жінок: ЖЕНЕМО ЇХ ГЕТЬ!
Ох, як ці пісочні, притрушені смаженими горішками кільця смакували в дитинстві! Так захотілося саме їх нещодавно, тому знайшла рецепт у маминому старому зошиті. Даремно ми забули цей простий десерт – бо вийшло дуже смачно!
Хитрі господині перуть з… Якби я раніше знала про це, ніколи б не витрачала гроші на дорогі засоби! Просто додайте чайну ложку цього дешевого інгредієнту і переконайтеся у дивовижному результаті!
Ця ефірна олія – одна з моїх улюблених. А ви знали про її дивовижні властивості? їх багато! Магія цього ефірного масла підвищує потяг закоханих пар і створює чуттєву атмосферу. Цей аромат – один з компонентів найдорожчих парфумів, а жасминовий чай – напій краси і гармонії японок. 
Наука
Вчені зробили мрію алхіміків реальністю

Дослідники ізраїльського університету Техніон зробили неймовірне – вони виростили штучне золото в лабораторних умовах.

Про це повідомив “Главное.ua”.

Відкриття належить аспірантці факультету інженерії матеріалів Марії Койфман-Крістософ.

“При створенні штучного золота ми були мотивовані виключно науковим інтересом. Але, як виявилося, отриманий матеріал володіє безліччю потенційних переваг перед природним золотом” – повідомила аспірантка.

Таке золото є більш міцним і стійким до високих температур. Також воно має підвищену провідність електрики і тепла.

Читайте також: Вчені назвали головну причину чоловічих зрад

Джерело

Related Post