fbpx
Breaking News
Серйoзні стосунки, нe для них: Цuм знaкам зодiаку непoгано живeться в холoстяцькому статусі
Я росла в сім’ї, де конфлікти було прийнято вирішувати без крuків, і тим більше без рукoприклaдствa: цікава історія про те, як я врятувала незнайому пару від розлучення
Якa ж вона розумничка! Оcь, як повинна відповідати мужикам, справжня жінка!
“Часник – зимовий рятівник”, – любила казати бабуся, а на столі завжди стояло блюдце з гостро-гіркими, але такими вітамінними зубочками. Ми з бабусею заплітали часник у косички, а потім я, ставши на стілець, розвішувала їх під стелею кухні. Це був такий наш ритуал, якого я чекала, щойно починали облітати з дерев перші золоті листочки. Та часник можна зберігати не тільки в косичках. Є і інші способи висушити і зберегти його, щоб спеція не розгубила свої корисні властивості. Ділимося найправильнішими методами!
Які молодці! На Вінниччині, у селі Іванів, вже стала традицією масова ранкова шкільна руханка: енергетичний заряд, бадьорість і  краща продуктивність дітям і вчителям забезпечені!
Події
Вчителька роздряпала обличчя школяра у Дніпрі

У школі №139 під час уроку вчителька фізкультури дала ляпаса 12-річному учню.

Про це повідомив уповноважений Президента України з прав дитини Дмитро Кулеба у своєму Facebook.

За словами Кулеби, це вже третій подібний випадок за місяць. Мама хлопця каже, що у нього болить голова і він почувається пригнічено. Батьки учня пішли у відділення поліції, де зняли побої хлопця та написали заяву.

“Вже після того, як мама дитини опублікувала повідомлення у соцмережі про побиття, виявилось, що два тижні тому ця ж вчителька вдарила ногою у живіт і по голові ще одного 12-річного учня. Випадок діти замовчали, бо вчителька вибачилась і дуже вмовляла нікому не розповідати. І тільки сьогодні хлопчик наважився розповісти про це батькам. Вони теж вже звернулись до поліції”, – йдеться у повідомленні.

Кулеба додав, що горе-педагогів не можна допускати до роботи з дітьми. Зокрема, за це відповідає Департамент освіти, який повинен перевірити психологічний клімат у школі та відсторонити від роботи вчителя за таку агресію.

Уповноважений Президента України з прав дитини звернувся до батьків з проханням повідомляти про подібні випадки у Департамент освіти і служби у справах дітей та у поліцію, наголосивши, що від цього залежить фізичне та психічне здоров’я дітей.

Нагадаємо, раніше у львівській школі вчителька побила скакалкою першокласника.

Читайте також: ЯПОНІЯ ХОЧЕ, АБИ РОСІЯ ПОВЕРНУЛА ЇМ ПІВДЕННІ КУРИЛИ

Джерело.

Related Post