fbpx
Breaking News
Ароматні й соковиті курячі ковбаски – що ще треба для щастя? А як приємно нагодувати рідних приготованою власноруч смакотою і здивувати гостей у свята! І головне – без домішок, барвників.
Спробуєте таких вареничків хоч раз – інших не схочете! Рецепт я привезла з Гуцульщини, ними нас балувала господиня садиби у Верховині, де ми відпочивали. Божественна смакота, повірте! А краще – приготуйте й собі!
Гірке розлучення, затяжна битва за опіку… Кошмари всюди – це моє дитинство. Сплинуло майже 30 років і мої батьки одружилися знову. Мій тато і колишній вітчим стали друзями, і вони тусуються щовечора, працюючи над машинами і граючи в карти.
В нашій родині ми всі просто обожнюємо омлети! Останнім часом “підсіли” на оцей: простий у приготуванні, але з особливістю, яка робить страву оригінальною. Аромат трав заряджає енергією на весь день! Пропоную і вам цей рецептик.
Це шалено смачно і якісно! Раджу! 30 хвилин – і ви подаєте до столу рідним чи друзям найкраще печиво до чаю чи кави. Перевірено – зникають печеньки миттєво!
Події
Вчителька роздряпала обличчя школяра у Дніпрі

У школі №139 під час уроку вчителька фізкультури дала ляпаса 12-річному учню.

Про це повідомив уповноважений Президента України з прав дитини Дмитро Кулеба у своєму Facebook.

За словами Кулеби, це вже третій подібний випадок за місяць. Мама хлопця каже, що у нього болить голова і він почувається пригнічено. Батьки учня пішли у відділення поліції, де зняли побої хлопця та написали заяву.

“Вже після того, як мама дитини опублікувала повідомлення у соцмережі про побиття, виявилось, що два тижні тому ця ж вчителька вдарила ногою у живіт і по голові ще одного 12-річного учня. Випадок діти замовчали, бо вчителька вибачилась і дуже вмовляла нікому не розповідати. І тільки сьогодні хлопчик наважився розповісти про це батькам. Вони теж вже звернулись до поліції”, – йдеться у повідомленні.

Кулеба додав, що горе-педагогів не можна допускати до роботи з дітьми. Зокрема, за це відповідає Департамент освіти, який повинен перевірити психологічний клімат у школі та відсторонити від роботи вчителя за таку агресію.

Уповноважений Президента України з прав дитини звернувся до батьків з проханням повідомляти про подібні випадки у Департамент освіти і служби у справах дітей та у поліцію, наголосивши, що від цього залежить фізичне та психічне здоров’я дітей.

Нагадаємо, раніше у львівській школі вчителька побила скакалкою першокласника.

Читайте також: ЯПОНІЯ ХОЧЕ, АБИ РОСІЯ ПОВЕРНУЛА ЇМ ПІВДЕННІ КУРИЛИ

Джерело.

Related Post