fbpx
Breaking News
Тиждень тому, коли знову стало ясним до цього багато днів похмуре небо, вони переставили своє стареньке ліжко до вікна. І тепер лежали, 90-річний старий і 89-річна стара, загорнуті у ковдру, темряву і ледь чутне дихання одне одного. І ось -заговорили. Інакше, не так, як говорили раніше. Про те, що ніколи ще не було сказане в голос.
Магазинного більше не схочеться! Ділюся власним перевіреним рецептом малосольного оселедця, який найкраще смакує до картоплі. Ні оцет, ні олія для маринаду не потрібні. Цей рецепт малосольного оселедця давно зберігається у сім’ї, він дуже простий, а рибка виходить набагато смачніша від магазинної, та ще й дешевше.
Тaкий салатик подають в багатьох ресторанах. І вiн коpистується великим попитом. Незвaжаючи на те, що це рестoранна страва, салат простий у приготуванні і з найдоступніших продуктів
Деякий час назад, для того, щоб підвищити власну самооцінку, я завів кoхaнку, з якою проводив весь вiльний чaс: Прoчитайте і зaдумайтeсь!
Притча: яk гроші впливають на погляд життя. Цe сaме тe, щo вaрто знати кoжному
Події
Вчителька української мови била учня головою об парту

У школі села Ставчани Пустомитівського району на Львівщині, учні поскаржилися на вчительку української мови, яка б’є дітей.

“Я сидів на уроці і план не написав. Вона підійшла і мене вдарила головою об парту”, – каже учень 6-го класу Ярослав Кузнярський.

Наталія Цибух працює в школі 50 років.

“Проти вчительки виступили семеро батьків, які підписали заяву. Це було раз, що вона вдарила. Потім вона у дітей прощення просила, що такого більше не буде. Втім буквально через місяць знову стався такий інцидент”, – розповів батько школяра Василь Кузнярський.

Батьки звернулися в районний відділ освіти і зажадали звільнити педагога.

Вчителька переконує, що дітей ніколи не била. Лише іноді розмовляла на підвищених тонах.

За жінку заступилися батьки, які стверджують, що учні Ярослав Кузнярський і Святослав Дунець часто порушують дисципліну на уроці. Саме їхні батьки вимагають звільнення педагога,

Вчителю виписали догану. Кажуть, що такі скарги на неї вперше.

Батьки написали заяву в правоохоронні органи. Справу розслідує поліція.

Читайте також: СБУ ЗІРВАЛА ФОРУМ СЕПАРАТИСТІВ У ХАРКОВІ

Джерело.

 

Related Post