fbpx
Breaking News
Господиньки, цей рецепт мого улюбленого Різдвяного струделя – перевірений роками,  випічка виходить дуже ароматна і смачна, домашні оцінять!
Кілька років тому наш гість, товариш чоловіка з Грузії, навчив мене готувати справжній грузинський харчо. Це найсмачніша страва з яловичини! І відтоді – наша родинна улюблена зимова перша страва, навариста, запашна. Смак у харчо багатий, суп ситний і зігріваючий – чоловікам тільки того і треба!
Коли обмаль часу – користуюся цим секретним рецептом і варю гречку смачно і корисно всього за 10 минут! Ділюся секретом, якщо ви ще про нього не знаєте.
Найвища ступінь єднання з Богом – якщо ми продовжуємо молотися, навіть коли нам добре і все гаразд, і ми щасливі. Необхідно щодня читати ці молитви Подяки, щоб постійно мати нерозривний зв’язок з Творцем.
Довго переживали вони з чоловіком і обговорювали дану тему, що їм робити – але в кінці кінців відразу ж після пoлoгів Світлана підписала відмовний лист і здавалося, забула цю історію назавжди. Хлопчика забрали відразу, як тільки він наpoдився – Світлана навіть не глянула на нього
Україна
Вдова Вороненкова розповіла, як збирається мcтитися за yбuвcтвo чоловіка

Вдова yбитoгo в Києві російського політика Дениса Вороненкова Марія Максакова заявила, що збирається помститися за смepть чоловіка. Про це вона розповіла в інтерв’ю Fakty.ua.

“Живу, щоб, по-перше, не доставити додаткового задоволення тим, хто створив це зло. Знаєте, це прекрасний мотиватор. І, по-друге, щоб зробити приємність Денису. Я за нього все одно помщуся”, – розповіла Максакова.

За її словами, мстити вона буде нетрадиційними методами.

“Зрозуміло, не тими методами, які існують у суду. Помщуся … гуманітарно. Моя помста буде виконана любові до моєї нової країні і моїх старань.

Все, що я хотіла, але не доробила до кінця в Росії, дороблю тут – вже з обертанням досвідом і знаннями – набагато краще, швидше і якісніше. Це і буде моя помста”, – додала вдова Вороненкова.

Читайте також: В УКРАЇНІ ХОЧУТЬ БАГАТОРАЗОВО ЗБІЛЬШИТИ ШТРАФИ ДЛЯ ВОДІЇВ

Нагадаємо, 23 березня у Києві в результаті стрілянини загинув колишній депутат російської Держдуми Денис Вороненков, який прийняв українське громадянство і дав свідчення проти екс-президента Віктора Януковича.

Related Post