fbpx
Breaking News
Їжмо й будьмо молодими! Фахівці назвали 5 продуктів, необхідних для жіночої молодості і краси. Вчені рекомендують обов’язково включити ці продукти в раціон, якщо ви  переступили 40-річний рубіж. 
У них кохання? Зірки “Танців з зірками” Ганна Різатдінова і її партнер Олександр Прохоров нарешті розповіли про свої відносини. Учасник шоу “Танці з зірками” Олександр Прохоров зізнався, що з партнеркою Ганною Різатдіновою проводить більше часу, ніж з близькими.
Я от не можу добре заснути на голодний шлунок. А ви теж любите перед сном щось з’їсти? Насправді, нічого страшного в цьому немає, якщо знати, що можна і корисно їсти на ніч, а що – краще не варто. Ось список таких продуктів
Субота – для піци і гри в хованки! Бо прибираємо ми в п’ятницю ввечері – щоб не витрачати на це час у вихідні. Тому що вихідні – для іншого. От ранок суботи, наприклад, – для піци і гри в хованки. Граємося, поки печеться піца. І ще момент: піца повинна бути така, щоб її можна було і маленьким, а значить – максимально з натуральних простих інгредієнтів і корисною. Ми якраз таку і робимо!
Чому не треба виливати воду з-під макаронів? Все просто! Ця вода зробить ваші страви смачнішими
Світ
Величезна ДТП у Великобританії: на завантажене шосе обвалився міст

27 серпня у графстві Кент на південному сході Великобританії, на жвавій автостраді обвалився пішохідний міст.

Про це повідомляє BBC.

Поліція пояснила, що міст обвалився через вантажівку: великогабаритний автомобіль в’їхав під міст і зачепив конструкцію.

У результаті події ніхто не загинув, отримав поранення один чоловік, який їхав по автостраді на мотоциклі.

Очевидці зазначають, що подія сталася в один з найактивніших періодів, коли британці масово роз’їжджаються з Лондона на південь країни, оскільки у країні настали вихідні.

Читайте також: НЕУВАЖНИЙ ЧОЛОВ’ЯГА ЧХНУВ НА 3 МІЛЬЙОНИ ЄВРО

Джерело.

Related Post