fbpx
Breaking News
Що не кажіть, а ці биточки в томатній поливці, якими нас годували у садочках і школах, були смачні! Я кілька років тому взнала прямо в шкільній їдальні їх рецепт і з того часу іноді готую на всю родину. Ну дуже ностальгічно і смачно! Задоволені всі!
Звички нещасливих жінок: ЖЕНЕМО ЇХ ГЕТЬ!
Ох, як ці пісочні, притрушені смаженими горішками кільця смакували в дитинстві! Так захотілося саме їх нещодавно, тому знайшла рецепт у маминому старому зошиті. Даремно ми забули цей простий десерт – бо вийшло дуже смачно!
Хитрі господині перуть з… Якби я раніше знала про це, ніколи б не витрачала гроші на дорогі засоби! Просто додайте чайну ложку цього дешевого інгредієнту і переконайтеся у дивовижному результаті!
Ця ефірна олія – одна з моїх улюблених. А ви знали про її дивовижні властивості? їх багато! Магія цього ефірного масла підвищує потяг закоханих пар і створює чуттєву атмосферу. Цей аромат – один з компонентів найдорожчих парфумів, а жасминовий чай – напій краси і гармонії японок. 
Інтернет
Величезний крокодил спустився з водної гірки (відео)

Решта родичів крокодила, які перебували поруч у озері, не захотіли приєднатися до розваги

Великі, люті і грізні крокодили теж люблять розважатися. В одному із зоопарків рептилія спустилася з природної водної гірки з однієї водойми до іншої.

Відповідний вдеоролік був викладений на Youtube.

Примітно, що інші родичі крокодила, які перебували поруч у озері, не захотіли приєднатися до розваги і лише провели його поглядом.

Крокодил, спустившись з гори з однієї водойми до іншої, поплив далі у справах.

Читайте також: YouTube підкорив малюк, що залишився без «делікатесу» (відео)

Джерело

Related Post