fbpx
Breaking News
Cпрoбуйте цю кpуту ідeю! Вcе дуже прoсто, a чaсу витpатите в два, а тo і в тpи рази менше. Чоловік і діти розхапали їх за 10 хв, охoлонути навiть не вcтигли!
Катя з малюком приїхали в рідну домівку. Вона так хотіла батьківського тепла і підтримки, а замість цього з порога почула слова мами: “Це ти погана дружина, скажи спасибі, що він тебе таку взагалі взяв! Прuнuжував і зраджував? Ну і що, жінка на те і жінка, щоб терпіти! Кому ти тепер будеш потрібна одна з дитиною?”
Цi три інгредієнти перeтворюють сaлат на неймовірну смакоту! Готую вже вдруге за тиждень!
– Іди і зроби чоловікові сніданок! – вимагала мама о третій годині ночі. – Проведеш, і далі лягай! – А я так не вмію. Прокинулася – і все, більше не засну. І сам Влад – НЕ ляля маленька, а батько сімейства. – Як не будеш годувати ти – він почне перетравлювати сніданок у іншої жінки! Я тобі, дуpeпа, допомогти хочу! Допомогла – тепер про розлучення думаю
Через рік Марина вже успішно вийшла заміж. А потім один за іншим у Лілі з’явилося троє братів. Але, вона навіть не здогадувалася про їх існування, як і вони про те, що у них є старша сестра. Роки йшли, сини Марини виросли і почали облаштовувати своє особисте життя. І ось почався якийсь злuй рoк дoлі
Інтернет
Велика коала допомогла малюку перелізти через паркан (відео)

Дія тварини дуже розчулила користувачів соцмереж

Коли дорослі допомагають малюкам впоратися з якоюсь завданням чи ділом – це похвально і правильно. Але коли те ж саме відбувається, наприклад, з тваринами, то це виглядає ще і дуже мило.

В facebook опублікували відеоролик з коал в головній ролі.

Поки доросла тварина сиділа на дереві, коала-малюк вирішив перелізти через паркан, але самостійно це зробити у нього не вийшло.

На допомогу йому прийшла доросла коала, яка підставила малюкові свою мордочку, по якій дитинча залізло на спину своєї матері.

Така, здавалося б, повсякденна дія тварини дуже розчулила користувачів соцмереж, а відеоролик зібрав вже понад 300 тисяч переглядів.

Читайте також: Величезний крокодил спустився з водної гірки (відео)

Джерело

Related Post