fbpx
Breaking News
Цiкaвий гороскоп: цi 4 знаки Зодіаку намагаються навіть не думати про шлюб. Сеpйозні стoсунки не для них!
Дізнавшись діaгнoз, ми зрозуміли, що нам потрібно їхати в столицю, тільки там готові були врятувати нашу дочку, а час підтискав, вона все більше і більше хвoрiла. І тоді до нас прийшла сусідка, з якою ми так часто сварилися… Цeй дeнь я не зaбуду нiколи
– Навіщо наpoджувати стільки дітей? Вони ж просто злидні плодять. Який від цього толк? Краще б aбopт зробили. У мене невістка так поступила, щоб Сонечці, красуні нашій, все краще діставалося. – Після почутого мені стало недобре, і я назавжди змінила свою думку прo бабусю, яку ввaжала ідeальнoю
Без яєць і молока: цe тіcто зaвжди було і залишається моїм найулюбленішим і підходить воно на всі випадки життя: для пирогів, пиріжків, булочок з часничком, піци та іншої випічки. Прoбуйтe і нехaй вaм щастить!
“Очікуються гарні морози”: стaло вiдомо кoли до України прийде справжня зима
Політика
“Велика угода” Путіна і Трампа: міжнародник назвав причину провалу

Імовірність укладення великої угоди між США і Росією щодо Сирії досить висока, але існує вагомий фактор, який може стати цьому на заваді.

Повідомляє “Обозреватель”

Таку думку в коментарі висловив аналітик Міжнародного центру перспективних досліджень Євген Ярошенко.

“У світлі цієї заяви ймовірність великої угоди щодо Сирії набагато вища, ніж щодо України. Або з якихось інших питань. Але тут важливо узгодити позицію союзників Штатів. Тому що Туреччина, Саудівська Аравія, Катар – займають набагато жорсткішу позицію щодо відставки Асада. Тут потрібно балансувати. до того ж ситуація в Сирії настільки дестабілізується, що якесь рішення на верхах між Путіним і Трампом не призведе до припинення війни”, – сказав міжнародник.

Читайте також:Після ночі, проведеної разом, чоловік по-звірячому вбив кохану

Related Post