fbpx
Breaking News
Тиждень тому, коли знову стало ясним до цього багато днів похмуре небо, вони переставили своє стареньке ліжко до вікна. І тепер лежали, 90-річний старий і 89-річна стара, загорнуті у ковдру, темряву і ледь чутне дихання одне одного. І ось -заговорили. Інакше, не так, як говорили раніше. Про те, що ніколи ще не було сказане в голос.
Магазинного більше не схочеться! Ділюся власним перевіреним рецептом малосольного оселедця, який найкраще смакує до картоплі. Ні оцет, ні олія для маринаду не потрібні. Цей рецепт малосольного оселедця давно зберігається у сім’ї, він дуже простий, а рибка виходить набагато смачніша від магазинної, та ще й дешевше.
Тaкий салатик подають в багатьох ресторанах. І вiн коpистується великим попитом. Незвaжаючи на те, що це рестoранна страва, салат простий у приготуванні і з найдоступніших продуктів
Деякий час назад, для того, щоб підвищити власну самооцінку, я завів кoхaнку, з якою проводив весь вiльний чaс: Прoчитайте і зaдумайтeсь!
Притча: яk гроші впливають на погляд життя. Цe сaме тe, щo вaрто знати кoжному
Події
Великий подвиг:11-річна дівчинка врятувала дитину, яка впала у річку

На Вінниччині 11-річна дівчинка врятувала незнайому дитину, яка впала у річку. Поки дорослі спостерігали з берега, Настя Муха без жодних роздумів кинулась у воду, пише 24 канал.

11-річна Настя Муха нікому не розказувала про свій подвиг. Боялась, що сваритимуть батьки, адже на річку пішла без дозволу. Того дня там було багато людей, усі рятувались від спеки.

Раптом Настя побачила, що з кладки зникла 5-річна дівчинка, яка стояла там раніше. Не роздумуючи, Настя пірнула у воду.

“Я крикнула “Сніжано, ти де?” Вже почула, що хтось кричить з води. Пірнула у воду. Я дна не відчувала. Мені теж було страшно через те, що мене дуже тягло до низу”, – згадує дівчинка.

Того дня на березі було багато людей. Та чомусь ніхто з дорослих не кинувся на допомогу.

“Тут сиділо багато хлопців, і ніхто не кинувся її рятувати. Просто дивилися у воду, як вона тоне. Мене це здивувало. Я кричала, щоб стрибнули за нею, та ніхто не стрибав”, – розповіла рятувальниця.

Не втомлюються дякувати Насті рідні врятованої Сніжани. Першого вересня вона піде в перший клас. А свята могло й не бути.

Читайте також: МІЖНАРОДНІ ЖУРНАЛІСТИ ЗВЕРНУЛИСЬ ДО УКРАЇНИ З ДИВНИМ ПРОХАННЯМ

Вчинок Насті оцінили й професійні рятувальники. Такий подвиг, кажуть, без нагороди залишити не можна.

“У мене є для Насті нагорода від нашої служби. І, крім цієї нагороди, хочу ще сказати, що нашою службою Настя номінується на участь у всеукраїнській акції “Герой-рятувальник 2017 року”, – сказав речник ГУ ДСНС у Вінницькій області Олександр Кутовий.

Сама ж рятівниця себе героїнею не вважає. Каже, це вчинок звичайної людини. І якби кожен знав, як діяти у таких ситуаціях, щасливих історій у світі було б набагато більше.

Related Post