fbpx
Breaking News
Тиждень тому, коли знову стало ясним до цього багато днів похмуре небо, вони переставили своє стареньке ліжко до вікна. І тепер лежали, 90-річний старий і 89-річна стара, загорнуті у ковдру, темряву і ледь чутне дихання одне одного. І ось -заговорили. Інакше, не так, як говорили раніше. Про те, що ніколи ще не було сказане в голос.
Магазинного більше не схочеться! Ділюся власним перевіреним рецептом малосольного оселедця, який найкраще смакує до картоплі. Ні оцет, ні олія для маринаду не потрібні. Цей рецепт малосольного оселедця давно зберігається у сім’ї, він дуже простий, а рибка виходить набагато смачніша від магазинної, та ще й дешевше.
Тaкий салатик подають в багатьох ресторанах. І вiн коpистується великим попитом. Незвaжаючи на те, що це рестoранна страва, салат простий у приготуванні і з найдоступніших продуктів
Деякий час назад, для того, щоб підвищити власну самооцінку, я завів кoхaнку, з якою проводив весь вiльний чaс: Прoчитайте і зaдумайтeсь!
Притча: яk гроші впливають на погляд життя. Цe сaме тe, щo вaрто знати кoжному
Події
Вентилятор мало не зніс голову трирічній дитині (ФОТО)

У Таїланді трирічній дівчинці розсікло голову стельовим вентилятором. Батько грався з дитиною і підкидав її до стелі.

Вентилятор ударив дівчинку так сильно, що зігнулася одна з його металевих лопатей! Крізь глибокий поріз довжиною 10 см можна було побачити череп дитини, пише The Sun.

Батьки одразу ж повезли малу до лікарні. Там її терміново оперували, щоб зупинити кровотечу.

Однак проблеми родини на цьому не скінчилися. Складна операція коштує 2 тисячі доларів. Таких грошей у батьків дитини немає. Тож вони одразу кинулися продавати все, що можна, аби розплатитися з лікарями.

Зараз дівчинка почувається краще й уже повернулася додому, але страшний шрам на голові, мабуть, залишиться з нею на все життя.

Читайте також: Найвища у світі водяна гірка вбила дитину

Джерело

Related Post