fbpx
Breaking News
Серйoзні стосунки, нe для них: Цuм знaкам зодiаку непoгано живeться в холoстяцькому статусі
Я росла в сім’ї, де конфлікти було прийнято вирішувати без крuків, і тим більше без рукoприклaдствa: цікава історія про те, як я врятувала незнайому пару від розлучення
Якa ж вона розумничка! Оcь, як повинна відповідати мужикам, справжня жінка!
“Часник – зимовий рятівник”, – любила казати бабуся, а на столі завжди стояло блюдце з гостро-гіркими, але такими вітамінними зубочками. Ми з бабусею заплітали часник у косички, а потім я, ставши на стілець, розвішувала їх під стелею кухні. Це був такий наш ритуал, якого я чекала, щойно починали облітати з дерев перші золоті листочки. Та часник можна зберігати не тільки в косичках. Є і інші способи висушити і зберегти його, щоб спеція не розгубила свої корисні властивості. Ділимося найправильнішими методами!
Які молодці! На Вінниччині, у селі Іванів, вже стала традицією масова ранкова шкільна руханка: енергетичний заряд, бадьорість і  краща продуктивність дітям і вчителям забезпечені!
Економіка
Верховна Рада скасувала мита на ввезення металобрухту

Ініціартори документа – депутати від Радикальної партії.

Верховна Рада скасувала мита на ввезення металобрухту. До цього податок становив п’ять відсотків.

Законопроект про скасування збору на імпортний брухт підтримав 251 народний депутат. Ініціатори документа – депутати від Радикальної партії.

За словами авторів законопроекту, новий порядок ввезення дозволить забезпечити роботою українські металургійні підприємства.

“У гірничо-металургійної галузі працює 300 тисяч українців, тому треба металобрухт не вивозити з України, залишаючи без роботи українських металургів, а навпаки – створювати умови, для того, щоб завантажити металургійні підприємства. Їх стабільна робота – це зарплати, це податки до місцевого і державного бюджету, це стабільність гривні через збільшення експортної виручки і це взагалі сильна Україна “, – заявив лідер Радикальної партії Олег Ляшко.

Читайте також: Україна потрапила в ТОП-25 країн з найвищими податками

Джерело

Related Post