fbpx
Breaking News
Що не кажіть, а ці биточки в томатній поливці, якими нас годували у садочках і школах, були смачні! Я кілька років тому взнала прямо в шкільній їдальні їх рецепт і з того часу іноді готую на всю родину. Ну дуже ностальгічно і смачно! Задоволені всі!
Звички нещасливих жінок: ЖЕНЕМО ЇХ ГЕТЬ!
Ох, як ці пісочні, притрушені смаженими горішками кільця смакували в дитинстві! Так захотілося саме їх нещодавно, тому знайшла рецепт у маминому старому зошиті. Даремно ми забули цей простий десерт – бо вийшло дуже смачно!
Хитрі господині перуть з… Якби я раніше знала про це, ніколи б не витрачала гроші на дорогі засоби! Просто додайте чайну ложку цього дешевого інгредієнту і переконайтеся у дивовижному результаті!
Ця ефірна олія – одна з моїх улюблених. А ви знали про її дивовижні властивості? їх багато! Магія цього ефірного масла підвищує потяг закоханих пар і створює чуттєву атмосферу. Цей аромат – один з компонентів найдорожчих парфумів, а жасминовий чай – напій краси і гармонії японок. 
Шоу-бізнес
Весілля Джамали: церемонія пройшла з дотриманням мусульманських традицій

Сьогодні, 26 квітня, переможниця “Євробачення 2016” Джамала вийшла заміж. Обранець співачки – Бекір Сулейманов, економіст родом з Сімферополя. Церемонія проходила в столичному Ісламському культурному центрі з дотриманням мусульманських традицій.

На сторінці в Facebook муфтій Духовного управління мусульман України “Умма” Саїд Ісмагілов показав, як проходив релігійний обряд (ніках).
Спочатку закохані отримали згоду і благословення батьків.

Одруження складається з декількох етапів. Перший етап – змова, сватання (хітба). Наречений сам або через довірену робить пропозицію довіреній нареченої (батькові чи опікуну) і домовляються про майно, що виділяється чоловіком дружині (махр) і інших умовах, які входять в шлюбний договір (сига).

Другий і третій етапи – передача нареченої в будинок нареченого і весільне торжество. Під час весільного торжества оголошується шлюбний договір (сига) і виплачується махр або його частина. Четвертий етап – фактичний вступ в шлюбні відносини (ніках), після якого церемонія одруження вважається завершеною.

Читайте також: ПРО БОРОТЬБУ ІЗ ЗАЙВОЮ ВАГОЮ, ВЕСІЛЛЯ І СТРЕСИ: НАСТЯ КАМЕНСЬКИХ ПОДІЛИЛАСЯ СОКРОВЕННИМ

Шлюбний договір укладається у присутності свідків, якими можуть бути двоє чоловіків або один чоловік і двоє жінок.

Співачка вибрала для урочистого дня розкішне вбрання з мереживом від грузинського дизайнера Бічоли Тетрадзе.

Джерело.

Related Post