fbpx
Breaking News
Їжмо й будьмо молодими! Фахівці назвали 5 продуктів, необхідних для жіночої молодості і краси. Вчені рекомендують обов’язково включити ці продукти в раціон, якщо ви  переступили 40-річний рубіж. 
У них кохання? Зірки “Танців з зірками” Ганна Різатдінова і її партнер Олександр Прохоров нарешті розповіли про свої відносини. Учасник шоу “Танці з зірками” Олександр Прохоров зізнався, що з партнеркою Ганною Різатдіновою проводить більше часу, ніж з близькими.
Я от не можу добре заснути на голодний шлунок. А ви теж любите перед сном щось з’їсти? Насправді, нічого страшного в цьому немає, якщо знати, що можна і корисно їсти на ніч, а що – краще не варто. Ось список таких продуктів
Субота – для піци і гри в хованки! Бо прибираємо ми в п’ятницю ввечері – щоб не витрачати на це час у вихідні. Тому що вихідні – для іншого. От ранок суботи, наприклад, – для піци і гри в хованки. Граємося, поки печеться піца. І ще момент: піца повинна бути така, щоб її можна було і маленьким, а значить – максимально з натуральних простих інгредієнтів і корисною. Ми якраз таку і робимо!
Чому не треба виливати воду з-під макаронів? Все просто! Ця вода зробить ваші страви смачнішими
Суспільство
Весняні канікули 2019: як карантин вплине на відпочинок дітей

Школярі з нетерпінням чекають на весняні канікули. Міністерство освіти радить відпустити дітей на відпочинок з 25 березня по 7 квітня 2019 року.

Однак графік шкільних канікул встановлює кожен навчальний заклад самостійно у відповідності з Законом України про освіту. Джерело

Зауважимо, що кожен триместр триватиме близько 4-6 тижнів, після чого будуть тижневі канікули. Виняток становитимуть лише новорічні (2 тижні) та літні (3 місяці) канікули.

Зазвичай весняні канікули тривають тиждень, але в залежності від школи термін відпочинку може відрізнятися за тривалістю, однак у цілому, до вимог Міносвіти, кількість канікулярних днів має бути збережено.

За рекомендаціями Міносвіти, в 2019 році весняні канікули починаються 25 березня і триватимуть тиждень, до 31 березня.

Однак кожен навчальний заклад може самостійно встановлювати дати канікул, тому діти в різних населених пунктах та різних школах можуть піти на відпочинок в різний час.

Щодо дат канікул, також можуть враховувати карантин, свята і таке інше.

Додамо, що дати канікул Міністерство освіти не встановлює, а лише рекомендує, а остаточне рішення про терміни і тривалість канікул приймає керівництво освітніх закладів.

Читайте також: На українських водіїв чекають серйозні випробування: перездача на права і медогляд щороку

Загальна тривалість канікул протягом року не повинна перевищувати 30 днів, не враховуючи літні канікули.

Навчальний рік триває до 31 травня. Потім учні шкіл йдуть на літні канікули, які тривають до 31 серпня включно.

Святкові вихідні дні в 2018-2019 навчальному році:

Новий рік – 1 січня;

Різдво Христове – 7 січня;

Міжнародний жіночий день – 8 березня;

Пасха – з 28 квітня по 1 травня;

Міжнародний день праці – 1 травня;

День Перемоги у Другій світовій війні – 9 травня;

Трійця – 16 червня;

День Конституції України – 28 червня;

День Незалежності України – 24 серпня;

День Захисника України – 14 жовтня.

Related Post