fbpx
Breaking News
Вечірня молитва до Матері Христа Бога нашого: Пресвята Богородице, спаси нас!
Цeй пиріг – просто знахідка для мене. Буває, що треба спекти щось смачненьке до чаю на швидку руку. Цей рецепт – саме такий випадок… Готується пиріг з варенням просто і дійсно швидко
Вона чекала звістки від Назара місяць, другий… Врешті зізналася про вaгiтність батькам. Ті вчинили неймовірну бучу. Мовляв, що подумають про молодшу сестру? Скажуть, така ж пoвiя, як і старша. Як з цим соромом жити?
Недавно я, отримала від життя дуже добру науку. І щоб мої рідні не повторили моєї помилки, цю історію їм уже по кілька разів переказувала. Але ще хочу й перед людьми покаятися, щоб мій грiх мені було прощено
Цi рядки пoвинен прoчитати кoжен: Мої дорогі діти! Завтра ви приїдете до мене в гості, тому що завтра у мене ювілей. Ви побачите, що я старію. Будь ласка, будьте терплячі і спробуйте зрозуміти, через який етап життя я зараз проходжу… 
Без рубрики
Ви будете вражені. Оцет – дуже ефективний засіб для прання речей

Унікальний засіб можна використовувати для готування страв, очищення кахельної плитки, дзеркал і інше. Мало хто знає, але він підходить ще й для прання одягу.

Дана рідина гарантує пом’якшувальний ефект. Це найбільш актуально, якщо вам потрібно випрати речі, виготовлені з щільного матеріалу.

Оцет – ефективний засіб проти плям. З його допомогою можна позбутися від неприємних плям жиру і поту. Все, що від вас вимагається – налити 50 мілілітрів оцту в пральну машину.

Він допоможе ще і тим, хто вважає за краще купувати одяг у секонд-хенді. Речі з таких магазинів завжди мають специфічний і не дуже приємним запахом. Оцет і тут прийде на виручку. Досить обполоснути їм речі після прання.

Скористайтеся оцет, щоб прибрати плями іржі. Зробіть кашку, змішавши його з сіллю. Отриману масу втирайте в пляма. Потримайте її п’ять-десять хвилин, а потім виперіть в звичайному режимі.

Читайте також:Давня українська традиція виявилась надзвичайно небезпечною для здоров’я

Джерело.

Related Post