fbpx
Політика
Кого Українці готові обрати президентом: результати опитування

Більшість українців у разі проведення президентських виборів у найближчу неділю віддали б свої голоси за лідера ВО “Батьківщина” Юлію Тимошенко і чинного президента України Петра Порошенка, передає Обозреватель.

Про це свідчать дані соціологічного опитування центру “Соціальний моніторинг” та Українського інституту соціальних досліджень ім. А.Яременко, передає “Інтерфакс-Україна”.

Читайте також: Сонячне затемнення 21 серпня: початок кінця для Путіна, критичний момент для США

Згідно з соціологічним опитуванням, оприлюдненим 21 серпня в Києві, за Тимошенко проголосували б 11,2% респондентів, за орошенко – 9,5%. За 7,3% отримали б лідер “Опозиційного блоку” Юрій Бойко, а також лідер партії “За життя” Вадим Рабинович. Лідер Радикальної партії Олег Ляшко отримав би 6,7% підтримки виборців, а лідера партії “Громадянська позиція” Анатолія Гриценка підтримали б 5,1% опитаних.

18% опитаних ще не визначилися з вибором, 4% вибрали б іншого політика, а 17,8% не брали б участі у виборах.

Читайте також: По $ 200 тисяч щомісяця: доведено хабарництво Саакашвілі

Опитування проводилося Центром “Соціальний моніторинг” і Українським інститутом соціальних досліджень ім. Яременко спільно з Київським прес-клубом, Інститутом аналізу і прогнозування, відділом моніторингових досліджень соціально-економічних трансформацій Інституту економіки та прогнозування НАН України.

Related Post