fbpx
Breaking News
Що не кажіть, а ці биточки в томатній поливці, якими нас годували у садочках і школах, були смачні! Я кілька років тому взнала прямо в шкільній їдальні їх рецепт і з того часу іноді готую на всю родину. Ну дуже ностальгічно і смачно! Задоволені всі!
Звички нещасливих жінок: ЖЕНЕМО ЇХ ГЕТЬ!
Ох, як ці пісочні, притрушені смаженими горішками кільця смакували в дитинстві! Так захотілося саме їх нещодавно, тому знайшла рецепт у маминому старому зошиті. Даремно ми забули цей простий десерт – бо вийшло дуже смачно!
Хитрі господині перуть з… Якби я раніше знала про це, ніколи б не витрачала гроші на дорогі засоби! Просто додайте чайну ложку цього дешевого інгредієнту і переконайтеся у дивовижному результаті!
Ця ефірна олія – одна з моїх улюблених. А ви знали про її дивовижні властивості? їх багато! Магія цього ефірного масла підвищує потяг закоханих пар і створює чуттєву атмосферу. Цей аромат – один з компонентів найдорожчих парфумів, а жасминовий чай – напій краси і гармонії японок. 
Курйози
Від Адель до Spice Girls: британка виявила на своєму iPhone сотні номерів зірок

У системі стався загадковий збій.

Мешканка Бірмінгему Софі Хайфілд придбала новий iPhone 5S, у телефонній книзі якого виявила сотні чужих номерів, зокрема, численних зірок.

Жінка пояснила, що після покупки гаджета, вона записала до абсолютно порожньої телефонної книги номери своїх родичів та друзів, передає Metro.

Однак, через місяць, набираючи літеру “М” для пошуку номера своєї мами, Хайфілд виявила сотні номерів інших мам. Виявилося, що невідомо яким чином, але її телефон синхронізувався із десятками інших.

Таким чином у телефонній книзі британки виявилися номери таких зірок як Адель та Емми Бантон зі Spice Girls, а також відомих спортсменів, телеведучих, акторів, коміків.

Однак, після місяця розслідування представникам Apple не вдалося виявити, у чому полягав “глюк” системи.

Та за словами власниці гаджета, її страшенно дратує така велика кількість контактів у телефоні. Наразі представники компанії губляться у здогадках, що могло піти не так, та зізнаються, що це перший подібний досвід у їхній практиці.

Нагадаємо, що модель iPhone, яка вийде в 2017 році, може отримати абсолютно новий модуль подвійної камери з вертикальним розташуванням сенсорів. Крім нової версії камери, джерело розповіло про те, що девайс отримає назву iPhone 7s, хоча передбачалося, що в назві буде значитися цифра “8”.

Читайте також: А ви знаєте навіщо ці наклейки на фруктах!

Джерело.

Related Post