fbpx
Breaking News
Cпрoбуйте цю кpуту ідeю! Вcе дуже прoсто, a чaсу витpатите в два, а тo і в тpи рази менше. Чоловік і діти розхапали їх за 10 хв, охoлонути навiть не вcтигли!
Катя з малюком приїхали в рідну домівку. Вона так хотіла батьківського тепла і підтримки, а замість цього з порога почула слова мами: “Це ти погана дружина, скажи спасибі, що він тебе таку взагалі взяв! Прuнuжував і зраджував? Ну і що, жінка на те і жінка, щоб терпіти! Кому ти тепер будеш потрібна одна з дитиною?”
Цi три інгредієнти перeтворюють сaлат на неймовірну смакоту! Готую вже вдруге за тиждень!
– Іди і зроби чоловікові сніданок! – вимагала мама о третій годині ночі. – Проведеш, і далі лягай! – А я так не вмію. Прокинулася – і все, більше не засну. І сам Влад – НЕ ляля маленька, а батько сімейства. – Як не будеш годувати ти – він почне перетравлювати сніданок у іншої жінки! Я тобі, дуpeпа, допомогти хочу! Допомогла – тепер про розлучення думаю
Через рік Марина вже успішно вийшла заміж. А потім один за іншим у Лілі з’явилося троє братів. Але, вона навіть не здогадувалася про їх існування, як і вони про те, що у них є старша сестра. Роки йшли, сини Марини виросли і почали облаштовувати своє особисте життя. І ось почався якийсь злuй рoк дoлі
Суспільство
Від хамства до антипатії: що руйнує сімейні відносини

Стосунки подружжя часто проходять багато різних етапів – починаючи захопленням і до повної зневаги. Проте, уникнути конфліктів та виправити недоліки можна.

Про це повідомляє “Новое время”.

Дієві та слушні поради – чого уникати у відносинах, дав психолог та телеведучий Дмитро Карпачов.

1. Хамство: це не тільки образи, а й “жарти”, підвищений тон, неуважність.

2. Відсутність бажання спілкуватися: якщо хоча б одна із сторін перестала йти на контакт – справа програшна. Варто не забувати, що немає нічого більш важливого, ніж друга половинка.

3. Відсторонення одного з подружжя від батьківських обов’язків: діти не повинні повністю бути клопотом мами.

“Буває і так, що матері не нав’язується роль головного вихователя, а вона її вибирає сама. І наприклад, якщо малюк приніс зі школи двійку, починається з’ясування стосунків і взаємні докори. Батько хоче строго поговорити з дитиною, а мати кричить: “Не лізь не в свою справу!” – написав Карпачов.

4. Доступ сторонніх людей до сімейних справ: не варто давати шанс чужим людям ставати між вами.

“Все таки сім’я – це окрема незалежна держава, і не варто впускати в її межі інших людей”, – додав психолог.

5. Сексуальний дисбаланс: ніщо так не зміцнює стосунки, як регулярні заняття сексом.

“Навіть якщо відносини між подружжям прекрасні, але секс – рідкісне явище, з часом це почне пригнічувати і дратувати, і призводить до чергових конфліктів. Не виключено, що партнер в такій ситуації буде дивитися на сторону”, – підсумував Карпачов.

Читайте також: Вчені назвали головну причину чоловічих зрад

Джерело

Related Post