fbpx
Здоров'я
Від яких шкідливих звичок потрібно відмовитися, щоб знайти ідеальне тіло

Існують популярні звички, які заважають зниженню ваги.

Якщо ви зробили все можливе — займаєтеся спортом і стежте за харчуванням, а кілограми не йдуть, можливо, причина криється в неправильному початку дня.

Коли ви відмовляєтеся від ранкової їжі, то відчуваєте голод і витрачаєте більше енергії. Готуйтеся, що opганізм буде посилати сигнал про голодних спазмах в мозок, і через це вас може сильніше тягнути на не надто корисну їжу, багату вуглеводами, зокрема солодке.

  • Зважування

Дослідження німецькими вченими показало, що завдяки щоденній регулярному зважування людям простіше контролювати свою вагу.

Кращий час для подібного виміру вранці, так як після нічного сну в  opганізмі залишається менше води, і завмер буде більш точним.

  • Багато сну

Добре відомо, що до набирання ваги призводить недолік сну, але виявляється, що надлишок викликає той же самий ефект. Американські фахівці провели дослідження, яке показало, що сплячі більше 10 годин вночі люди мають більший індекс маси тіла в порівнянні з тими, хто спить сім-девять годин.

Читайте також: КОМУ І ЧОМУ НЕ МОЖНА ЇСТИ ЙОДОВАНУ СІЛЬ

Занадто довгий сон призводить до збільшення кількості гopмoну кортизолу, який може викликати стрес і відчуття голоду, в результаті чого і виникає переїдання.

  • Мало світла

У ранкові години наш opгaнізм потребує сонячному світлі, щоб можна було без проблем активувати мeтaбoлічні процеси. Відразу після того, як ви прокинулися, відкрийте штори і жалюзі.

Також фахівці навіть рекомендують протягом 20-30 хвилин приймати ранкові сонячні ванни.

  • Відсутність порядку

Дослідження американської Національної Асоціації Сну показало, що люди, які щодня заправляють ліжко вранці і розбирають її знову перед сном, сплять краще. Результат — здоровий і міцний сон, який допоможе не тільки схуднути, але і поліпшити стан opгaнізму в цілому.

Джерело.

Related Post

facebook