fbpx
Breaking News
Серйoзні стосунки, нe для них: Цuм знaкам зодiаку непoгано живeться в холoстяцькому статусі
Я росла в сім’ї, де конфлікти було прийнято вирішувати без крuків, і тим більше без рукoприклaдствa: цікава історія про те, як я врятувала незнайому пару від розлучення
Якa ж вона розумничка! Оcь, як повинна відповідати мужикам, справжня жінка!
“Часник – зимовий рятівник”, – любила казати бабуся, а на столі завжди стояло блюдце з гостро-гіркими, але такими вітамінними зубочками. Ми з бабусею заплітали часник у косички, а потім я, ставши на стілець, розвішувала їх під стелею кухні. Це був такий наш ритуал, якого я чекала, щойно починали облітати з дерев перші золоті листочки. Та часник можна зберігати не тільки в косичках. Є і інші способи висушити і зберегти його, щоб спеція не розгубила свої корисні властивості. Ділимося найправильнішими методами!
Які молодці! На Вінниччині, у селі Іванів, вже стала традицією масова ранкова шкільна руханка: енергетичний заряд, бадьорість і  краща продуктивність дітям і вчителям забезпечені!
Інтернет
Відеохіт: дідусь з Польщі вивчив англійську мову заради зустрічі з онукою (відео)

Ролик став вірусним і всього за тиждень зібрав понад чотири мільйони переглядів

Напередодні Нового року компанії знімають різні святкові ролики. Польський інтернет-магазин зняв передноворічну рекламу, яка за короткий термін стала відеохітом.

У ролику дідусь з Польщі вирішив вивчити англійську мову для своєї першої зустрічі з онукою.

Чоловікові за короткий час вдалося вивчити основні фрази. Після чого він відправився в Лондон, де відбулася зворушлива зустріч дідуся і внучки.

Відеоролик всього за тиждень зібрав понад чотири мільйони переглядів.

Читайте також: Тіна Кароль емоційно зреагувала на те, що її пісню вивчатимуть у школах

Джерело

Related Post