fbpx
Breaking News
Що не кажіть, а ці биточки в томатній поливці, якими нас годували у садочках і школах, були смачні! Я кілька років тому взнала прямо в шкільній їдальні їх рецепт і з того часу іноді готую на всю родину. Ну дуже ностальгічно і смачно! Задоволені всі!
Звички нещасливих жінок: ЖЕНЕМО ЇХ ГЕТЬ!
Ох, як ці пісочні, притрушені смаженими горішками кільця смакували в дитинстві! Так захотілося саме їх нещодавно, тому знайшла рецепт у маминому старому зошиті. Даремно ми забули цей простий десерт – бо вийшло дуже смачно!
Хитрі господині перуть з… Якби я раніше знала про це, ніколи б не витрачала гроші на дорогі засоби! Просто додайте чайну ложку цього дешевого інгредієнту і переконайтеся у дивовижному результаті!
Ця ефірна олія – одна з моїх улюблених. А ви знали про її дивовижні властивості? їх багато! Магія цього ефірного масла підвищує потяг закоханих пар і створює чуттєву атмосферу. Цей аромат – один з компонентів найдорожчих парфумів, а жасминовий чай – напій краси і гармонії японок. 
Шоу-бізнес
Відомий український репер заступився за Дорна

Відомий український репер Ярмак заступився за співака Івана Дорна, який під час бесіди з російським журналістом зробив кілька скандальних заяв про ситуацію між Україною і Росією.  Про це репер написав на своїй сторінці в Facebook.

За словами Ярмака, він «нікому не хоче давати оцінку в країні подвійних стандартів». «СБ торгує з ДНР, кожен день тисячі фур приїжджають з Росії з товаром і на кордоні заклеюють прапор на номери, і на все це дають добро в самому вгорі.

Злочини на Майдані не розкриті «найдосвідченішими слідчими», а звичайні люди знають клички кілерів і навіть замовників Кононенків, Насирових, Єфремових, Новинського спіймали на серйозній справі і нічого з ними в результаті не відбувається Вибухають склади з боєприпасами, щоб ще наштампувати снаряди, тому що мало заробив на кров українського діти», – пише він.

Він зазначив, що Дорна знає особисто. На його думку, Дорн належить до «іншого виду», який буде грати на гітарі, навіть якщо поруч впаде ядерна бомба

Читайте також: АННА СЕДОКОВА ВІДПОВІЛА НА КРИТИКУ СВОГО СПОСОБУ ЖИТТЯ

“Це люди з відверто глобальним мисленням, а є в нашій країні дійсно артисти пристосуванці, які, якби жили в 41 -му, танцювали б на корпоративах і у Гітлера і у Сталіна і у Бандери! Але навіть зараз, мені здається, не до них, є істоти, які просто руйнують нашу країну, нахабно знущаються над народом, а ми вирішили до Дорна чіплятися. Мені здається, це дуже просто і від цього жити краще не стане”, – резюмував артист і носій української культури.

Джерело.

Related Post