fbpx
Breaking News
Не тільки для приготування їжі: 10 способів використання рослинної олії, які вас здивують! Можливо, й не всіх, але багатьох – точно ;)
За столом зі смачними наїдками і пляшкою вишуканого вuна красувався чоловік Катиної знайомої, яка роками гарує на заробітках. – Знайомся, це моя найкраща подруга. Вона… – Далі не треба, – безцеремонно перебила Катя. – Правда, Вікторе? Як дружина? Коли повернеться із заробітків? І чи варто повертатися?
Жити з такою кpoвожерливoю ​​леді небезпечно! Найжoрcткіші знаки Зодіаку серед жінок
Зі свого гіркого життєвого досвіду Наталя знала, багатьом чоловікам, які виявляли їй надмірну увагу, потрібна була тільки вона, а не її дитина, цей «багаж» її минулих любовних історій
Щаслива мати горнула до гpyдей одразу два маленькі клубочки — теплі, пахучі й такі рідні. А чоловік скоса поглядав на цю ідилію і сердився. «Віддай мені дітей і йди звідси, cтеpво!» — гаркнув так, що аж у вухах залящало. Пішла тихо, прихопивши з собою лише дітей
Шоу-бізнес
Відому модель підловили за вживанням наркотиків

Наомі Кембелл дозволяє собі заборонені речовини.

Відеозапис з жінкою, яка вживає кокаїн, видалили через кілька годин після публікації. Річ у тім, що ця особа виявилася дуже схожою на відому модель, пише сайт glavcom.ua.

У цю новину важко повірити, адже мода на “героїновий шик” уже минула. Однак журналісти стверджують, що відео доводить, що модель досі бавиться забороненими препаратами.

На думку преси, білий порошок на вечірці премії “Золотий глобус” вдихала жінка дуже схожа на Наомі Кембелл. Її видало бузкове плаття, у якому вона з’явилася на урочистій церемонії.

Ні модель, ні її представники поки ніяких офіційних заяв з цього приводу не роблять. А відео з сайту видалили через кілька годин після публікації.

Джерело.

Related Post