fbpx
Breaking News
Серйoзні стосунки, нe для них: Цuм знaкам зодiаку непoгано живeться в холoстяцькому статусі
Я росла в сім’ї, де конфлікти було прийнято вирішувати без крuків, і тим більше без рукoприклaдствa: цікава історія про те, як я врятувала незнайому пару від розлучення
Якa ж вона розумничка! Оcь, як повинна відповідати мужикам, справжня жінка!
“Часник – зимовий рятівник”, – любила казати бабуся, а на столі завжди стояло блюдце з гостро-гіркими, але такими вітамінними зубочками. Ми з бабусею заплітали часник у косички, а потім я, ставши на стілець, розвішувала їх під стелею кухні. Це був такий наш ритуал, якого я чекала, щойно починали облітати з дерев перші золоті листочки. Та часник можна зберігати не тільки в косичках. Є і інші способи висушити і зберегти його, щоб спеція не розгубила свої корисні властивості. Ділимося найправильнішими методами!
Які молодці! На Вінниччині, у селі Іванів, вже стала традицією масова ранкова шкільна руханка: енергетичний заряд, бадьорість і  краща продуктивність дітям і вчителям забезпечені!
Світ
Відомий дизайнер Крістіан Лубутен створив форму для олімпійської збірної Куби

52-річний французький дизайнер Крістіан Лубутен спеціалізується на створенні взуття. Родзинка його бренду – туфлі на шпильці з червоною підошвою.

Напередодні Олімпійських ігор 2016 Christian Louboutin і інтернет-рітейлер SportyHenri об’єдналися, щоб створити форму для олімпійської збірної Куби. І в цьому одязі знайшлося місце улюбленому кольору дизайнера – червоному.

За основу дизайнер взяв кубинську культуру, спортивні мотиви і кольори прапора Куби. Чоловічі костюми виконані в червоному кольорі, а жіночі – в бежевому. Одяг доповнило взуття з телячої шкіри прикрашене зіркою, як на кубинської прапорі.Спортсмени одягнуть форму від Лубутена на закриття Олімпійських ігор 2016.

Нагадаємо, що Ігри пройдуть з 5 по 21 серпня в Ріо-де-Жанейро.

Читайте також:У КИЄВІ З РОЗМАХОМ ПРОЙШЛО ІНДІЙСЬКЕ ВЕСІЛЛЯ ЗЛАТИ ОГНЕВИЧ (ФОТО, ВІДЕО)

 

lubuten

lubuten1

lubuten2

Джерело.

Related Post