fbpx
Breaking News
Коли обмаль часу – користуюся цим секретним рецептом і варю гречку смачно і корисно всього за 10 минут! Ділюся секретом, якщо ви ще про нього не знаєте.
Найвища ступінь єднання з Богом – якщо ми продовжуємо молотися, навіть коли нам добре і все гаразд, і ми щасливі. Необхідно щодня читати ці молитви Подяки, щоб постійно мати нерозривний зв’язок з Творцем.
Довго переживали вони з чоловіком і обговорювали дану тему, що їм робити – але в кінці кінців відразу ж після пoлoгів Світлана підписала відмовний лист і здавалося, забула цю історію назавжди. Хлопчика забрали відразу, як тільки він наpoдився – Світлана навіть не глянула на нього
З будинку мама нахабну доньку виставила, безсовісним чином онуків не пошкодувавши. Прийшла сестра до мене. Я до себе її не пустила – я ж собі не ворог, але і просто пройти повз втомлених племінників, не змогла. Видала сестрі ключі від нашої з чоловіком дачі і викликала їй таксі. Та, як виявилось, даремно
– Ось тобі, що, нормальних дівчат мало? – лаялася вона на Дениса. – Он їх скільки ходить – молодих, красивих, вільних, бездiтних. А ти розлучену з причепом знайшов. Навіщо тобі чуже насіння ростити та утримувати? Думаєш, він тобі хоча б подякує, коли виросте? Ага, тримай кишеню ширше! Ні-і-і, чужих дітей виховувати – марна праця
Суспільство
Відважна дівчинка-бабуся з Вінниці малює унікальні картини, які покажуть на виставці в Києві.

Роботи Іри Химич покажуть на виставці в Києві.

Унікальна дівчинка Іра Химич, якій кілька років тому поставили діагноз “синдром Хатчінсона-Гілфорда” або “прогерія”, не тільки продовжує боротися за своє життя, а й пише прекрасні картини.

Побачити роботи юної художниці можна буде в Києві на виставці з 19 грудня. Про це в Facebook написав гендиректор компанії “Біосфера” Олександр Шевченко.

– Подивіться на ці картини, одна з яких скоро стане сюжетом для нашої ексклюзивної серії салфеточок. Відчуйте світлу енергію, яка ллється крізь полотна і якою можна заряджати Теслу. І скажіть мені, що Ірочка з Вінниці не заслужила яскраву і зворушливу виставку своїх робіт в Києві, про яку вона мріє. 19 грудня ми цю мрію виконаємо, нові картини наша золота художниця вже малює, – зазначив Шевченко.

За його словами, на даний момент корпорація шукає приміщення для виставки на півтора десятка картин. А також готує кілька сюрпризів для відважної дівчинки.

Читайте також: СМАЖУ ЇХ НЕ ТІЛЬКИ У ПІСТ, БО ДУЖЕ СМАЧНІ! ПІСНІ КАРТОПЛЯНІ ОЛАДКИ НА ДРІЖДЖАХ.

Джерело нагадує, діагноз “прогерія” лікарі поставили Ірі в чотири роки. До цього дитині безуспішно лікували хвороби шкіри, шукали причини гострої реакції на сонце, болів в суглобах, облисіння… Але правда виявилася гірше будь-яких припущень вітчизняних лікарів…

Джерело: 

Related Post