fbpx
Breaking News
Їжмо й будьмо молодими! Фахівці назвали 5 продуктів, необхідних для жіночої молодості і краси. Вчені рекомендують обов’язково включити ці продукти в раціон, якщо ви  переступили 40-річний рубіж. 
У них кохання? Зірки “Танців з зірками” Ганна Різатдінова і її партнер Олександр Прохоров нарешті розповіли про свої відносини. Учасник шоу “Танці з зірками” Олександр Прохоров зізнався, що з партнеркою Ганною Різатдіновою проводить більше часу, ніж з близькими.
Я от не можу добре заснути на голодний шлунок. А ви теж любите перед сном щось з’їсти? Насправді, нічого страшного в цьому немає, якщо знати, що можна і корисно їсти на ніч, а що – краще не варто. Ось список таких продуктів
Субота – для піци і гри в хованки! Бо прибираємо ми в п’ятницю ввечері – щоб не витрачати на це час у вихідні. Тому що вихідні – для іншого. От ранок суботи, наприклад, – для піци і гри в хованки. Граємося, поки печеться піца. І ще момент: піца повинна бути така, щоб її можна було і маленьким, а значить – максимально з натуральних простих інгредієнтів і корисною. Ми якраз таку і робимо!
Чому не треба виливати воду з-під макаронів? Все просто! Ця вода зробить ваші страви смачнішими
Шоу-бізнес
Віка з “НеАнгелів” розлучилася з нареченим через фото з іншою

За словами співачки, суперниця “застосувала всю свою жіночу підступність”, щоб домогтися уваги Івана.

Учасниця дуету “НеАнгели” Віка залишилася без нареченого через “підступну шанувальницю”.

Повідомляється, що одна з прихильниць “НеАнгелів” взялася зруйнувати “романтичні плани” Віки і її тепер вже колишнього бойфренда-каскадера Івана Стрижакова. За версією співачки, суперниця “застосувала всю свою жіночу підступність”, щоб домогтися уваги Івана. Після чого отруїла Віке фотографію в його обіймах. Саме через фото з прихильницею учасниця “НеАнгелів” і розірвала заручини з нареченим.

Три дня в Інстраграм Івана з’явилося фото, на якому він обіймає невідому дівчину. Користувачі запитують: “А Віка!????????”

Нагадаємо, в червні Ваня зробив пропозицію Вікторії.

Читайте також: У МЕРЕЖІ З’ЯВИЛОСЯ ФОТО МАЛЕНЬКОЇ ДОНЬКИ АЛЛИ ПУГАЧОВОЇ

huhsyqgtreu

Джерело.

Related Post