fbpx

Викиньте половину іграшок вашої дитини і вона зміниться до невпізнаваності

Іграшки – не просто іграшки. Іграшки – будівельні блоки для майбутнього нашої дитини. З допомогою іграшок вони вивчають світ і себе. Тому батькам варто звертати увагу на те, якими іграшками граються діти. Але не менш важливою є кількість іграшок, які отримують діти. Тільки не багато батьків розуміють, що менше іграшок, в довгостроковій перспективі, принесе більше користі дітям.

1. Діти вчаться бути більш творчими.

Занадто багато іграшок заважає дітям розвивати уяву. Маючи готові ігри не доводиться нічого вигадувати. Парадокс – чим більше в дитини іграшок, тим швидше вона починає нудьгувати граючись ними.

2. Діти розвивають кращу концентрацію уваги.

Коли в дитини занадто багато іграшок, починає страждати концентрація уваги. Скоріше за все дитина в повній мірі не оцінить кожну іграшку, коли перед нею є безліч інших варіантів.

3. Діти встановлюють кращі соціальні навички.

Діти з меншою кількістю іграшок швидше вчаться розвивати міжособистісні відносини з іншими дітьми і дорослими. Вони вчаться давати і брати без істерик і вимагань.

4. Діти вчаться дбати про свої речі.

Коли діти мають занадто багато іграшок, вони, природно, менше піклуватимуться про них. Вони не будуть вчитися цінувати їх, якщо завжди є заміна напоготові.

Читайте також: Жінка нарoдила приймаючи ванну, навіть близько не здогадуючись про вагiтнiсть

5. Діти будуть більше читати, писати і займатися мистецтвом.

Менша кількість іграшок дозволяє вашим дітям розвинути любов до книг, музики і живопису. Любов до мистецтва допоможе їм краще оцінити красу, емоції і спілкування в їхньому світі.

6. Діти стають все більш винахідливі.

Менша кількість іграшок змушує дітей ставати винахідливими шляхом вирішення проблем тільки з підручних матеріалів. Винахідливість є даром з необмеженим потенціалом.

7. Діти сперечаються один з одним менше.

Це може здатися нелогічним. Багато батьків вважають, що більше іграшок, то менше суперечок між дітьми. Однак кожен раз, коли ми вводимо нову іграшку в відносини, ми даємо дітям ще один привід, щоб встановлювати свою «територію» . З іншого боку, брати і сестри з меншою кількістю іграшок змушені ділитися, співпрацювати і працювати разом.

8. Діти стають менш егоїстичним.

Діти, які отримують все, що хочуть вірять, що вони можуть мати все, що вони хочуть. Таке ставлення швидко призведе до нездорового способу життя.

9. Діти вчаться знаходити задoволення за межами магазинів з іграшками.

Справжня радість і гармонія ніколи не буде знайдена в проходах магазину іграшок. Діти, яким батьки дали зрозуміти, що щастя і задовoлення можна купити за гроші, теж віритимуть у ці маркетингові слогани.

10. Діти живуть в більш чистому і охайному будинку.

Якщо у вас є діти, ви знаєте, що іграшковий безлад може швидко захопити весь будинок. Менша кількість іграшок – це менше гармидеру, менше прибирань, чистіше і здоровіше середовище у будинку.

Джерело.

You cannot copy content of this page