fbpx
Breaking News
– Навіщо наpoджувати стільки дітей? Вони ж просто злидні плодять. Який від цього толк? Краще б aбopт зробили. У мене невістка так поступила, щоб Сонечці, красуні нашій, все краще діставалося. – Після почутого мені стало недобре, і я назавжди змінила свою думку прo бабусю, яку ввaжала ідeальнoю
Без яєць і молока: цe тіcто зaвжди було і залишається моїм найулюбленішим і підходить воно на всі випадки життя: для пирогів, пиріжків, булочок з часничком, піци та іншої випічки. Прoбуйтe і нехaй вaм щастить!
“Очікуються гарні морози”: стaло вiдомо кoли до України прийде справжня зима
Дивіться, який класний рецепт, де головний інгредієнт – наша рідна квасоля, привезла мені подруга з Греції! Чудовий гарнір: вітамінний, ситний, оригінальний і ще не приївся, бо це вам не макарони :) Уплітають за дві щоки навіть діти!
Найкрасивіша жінка 2019 року: британський пластичний хірург пояснив, чому саме вона.
Здоров'я
ВІЛ не становитиме небезпеки: неймовірні відкриття

Науковцям вдалось створити генетично модифіковані Т-клітини імунної системи, котрі виявились стійкими до ВІЛ.

А вживлення таких клітин в організм людини забезпечить захист від вірусу. Тож навіть якщо збудник уже потрапив в організм, у такий спосіб його вдасться зупинити.

Тож ВІЛ може стати нешкідливим і не нестиме більше небезпеки для життя людей. Тож навіть із таким вірусом людина матиме змогу жити довго й щасливо.

Науковці зі Стенфорда пояснили, що на даний час лікування такої проблеми ґрунтується на активізації роботи двох генів CXR4 та CCR5, котрі захищають від прогресування хвороби. А тепер вчені запропонували змінити ці гени й наділити їх природним захистом проти клітин ВІЛ.

Тестування на гризунах вже дали позитивні результати.

Читайте також: СКІЛЬКИ УКРАЇНА СПОЖИЛА ГАЗУ ЗА 2016 РІК: ПІДРАХУНКИ ВРАЖАЮТЬ

Джерело.

 

 

Related Post