fbpx
Культура
Він Дізель хоче повернути героя Пола Уокера в наступних “Форсаж”

Восьма серія “Форсажу” вийде в прокат навесні 2017 року

Герой Пола Уокера може з’явитися в наступних серіях “Форсажу”. Таку несподівану заяву зробили в інтерв’ю ET Online брати загиблого актора Калеб і Коді Уокери. “Мені зателефонував Він, і ми розмовляли з ним з цього приводу більше години. Він хотів отримати наше благословення. Дізель запитав: чи буде це прийнятно, якщо герой Пола повернеться? Ну, щоб дати фанатам зрозуміти, що він все ще десь поруч”, – сказав Калеб Уокер.

“Студія Universal всіляко підкреслює, що буде з повагою ставитися до Пола, його образу і побажанням його сім’ї”, – додав Коді. Брати не уточнили, про яку саме частини франшизи йшлося в розмові з Вином Дизелем.

Нагадаємо, що Пол Уокер загинув в автокатастрофі 30 листопада 2013 під час зйомок фільму “Форсаж 7”. У частині епізодів, які передбачалося зняти з участю актора, були задіяні його брати, а на великих планах образ Уокера був відтворений за допомогою комп’ютерної графіки.

Фільм був випущений в прокат в квітні 2015 року та заробив у прокаті понад 1,5 мільярда доларів. Надалі з’явилася інформація про те, що Калеб і Коді Вокери можуть взяти участь у розвитку франшизи, однак ніяких подробиць не повідомлялося. Восьма серія “Форсажу” вийде в прокат навесні 2017 року.

Читайте також: АТОшники зняли новий кліп про українських бійців

Джерело

Related Post