fbpx
Шоу-бізнес
,,Він старший від неї на 12 років”: Сніжана Єгорова розповіла про американського чоловіка доньки

Ведуча поділилася, як минуло свято доньки. Сніжана Єгорова видала свою 21-річну “американську” доньку заміж донька якої Саша вийшла заміж у Лос-Анджелесі, поділилася, як минуло свято.

У коментарі сайту ТСН Сніжана зізналася, що для Саші та її обранця весілля не було спонтанним рішенням, пояснила, чому не була присутньою на святі доньки, а також розповіла про американського чоловіка Саші.

“Весілля відбулося з успіхом. Це сталося у Лос-Анджелесі. Вони розписалися, потім поїхали до ресторану на березі океану з мамою чоловіка і двома найближчими друзями, а після цього запросили усіх своїх товаришів до нічного клубу.

На заході були й мої друзі, які допомагали свого часу Саші, зокрема, Дмитро Корнійчук. У клубі вони провели вечірку на честь їхнього одруження”, – поділилася Сніжана.

Ведуча додала, що це не було класичне весілля. Саша та її обранець не планували бурхливого святкування.

“Ми плануємо це зробити наступного року. Це пов’язано з тим, що до останнього моменту, буквально 19 липня, я не могла отримати дозвіл на виїзд за кордон. Зараз дозвіл отримала, але, на жаль, вже пізно було купувати квитки.

Щось організовувати похапцем ми не хотіли. Тому це скоріше була вечірка, вони відсвяткували цю подію. А весілля ми плануємо зробити наступного року в Америці”, – пояснила Єгорова.

Сніжана розповіла нам, що особисто з чоловіком доньки не знайома, проте не раз спілкувалася з ним через Skype.

“Я знайома з ним через Skype. Декілька років поспіль я не могла їздити до доньки, і Саша навчалася, у неї був достатньо активний графік навчання, не було можливості приїздити. Вона останні два роки не приїздила до України”, – сказала ведуча.

Чоловіком 20-річної Саші став американський музикант, лідер гурту Golden Animals Томмі Ейзнер. Як зізналася нам Сніжана, Том старший від Саші на 12 років.

Чи не страшно їй було віддавати доньку заміж за творчу особистість.

“Ви знаєте, коли мені було 20 років, я вийшла заміж за свого першого чоловіка. Він був режисером, зараз це достатньо відомий режисер Семен Горов.  Все те, що він має сьогодні, багато у чому завдяки мені.

Я сподіваюся, що Саша, як людина дуже близька мені за духом, зможе зробити з нього зірку, якою він вже і є на її думку, лишилося це навколишньому світу пояснити”, – з впевненістю сказала Єгорова.

Сніжана додала, що Саша і Том до весілля зустрічалися півтора року.

“Півтора року зустрічалися до весілля. У них достатньо серйозні виважені стосунки, я сподіваюся. І що це стане запорукою того, що у них не буде якихось особливих проблем.  

Плюс вони обоє займаються духовними практиками, йогою. Творчі люди. У них і тусовка така”, – сказала Єгорова.

На запитання, як минуло освідчення, Сніжана відповіла,  що весілля її доньки не було спонтанним рішенням і що Саша і Том до цього йшли тривалий час.

“Освідчення було дуже гарним, на заході сонця. Буквально за тиждень до весілля Том освідчився, вони планували це все. У Америці не так і просто, це не так як у нас: ми ухвалили рішення, прибігли до РАЦСу. Через те, що Саша – іноземка, це великий формальний підготовчий період.

Там великий пакет документів треба підготувати і за великим рахунком це великий крок з боку і Саші, і Тома. Оскільки перед урядом Америки, він бере за неї відповідальність на все життя. Тому що через деякий час, завдяки цьому їхньому рішенню, вона отримає американське громадянство.

Це вже буде незворотний процес. Вони достатньо серйозно до цього готувалися, це не було спонтанне рішення, я про це знала достатньо давно”, – пояснила Єгорова.

Related Post

facebook