fbpx
життєві історії
Віра прийняла рішення піти жити з бомжами на саме дно. ЇЇ таке життя влаштовує, вона вільна

Ця незвичайна історія однієї жінки, чиє життя змінилася до невпізнання.

Її звуть Віра. Вона була не старше 30 років, красива, струнка, займалася танцями і любила життя.

Вийшла заміж за чоловіка досить забезпеченого. Він дуже красиво за нею доглядав. Чоловіки вміють доглядати. Не всі, але більшість все ж вміють.

Він дарував їй квіти круглий рік. Коли вранці вона прокидалася, то обов’язково поруч з ліжком стояв букет. Квіти він вибирав в залежності від пори року.

Вона подарувала йому двох дітей, хлопчика і дівчинку. Зберігала домашнє вогнище, підтримувала затишок і виховувала дітей.

Але він по натурі своєї був бaбiєм. І Віра знала про це. Виявилося, що він зраджує їй з найкращою подругою Віри. Віра шукала розради, їй потрібно було всього лише висловитися. Їй було важливо, щоб її зрозуміли і розділили з нею її горе.

Один раз Віра, розмірковуючи вголос про своє життя, йшла викидати сміття до великих баком у дворі будинку. І виявила вона, що слухає її уважно бомж. Вийшло так, що вона розговорилася з ним, а він навіть зміг її заспокоїти і підтримати.

Виявилося, що у бомжів своє так зване держава. Своя життя, що має свої правила і закони.

Читайте також: – Мама живе для себе, але ж є діти і внуки

Це можна порівняти з життям ув’язнених, вони теж мають свій статут всередині тюремного життя. У бомжів так само є потреба в грошах, але вона набагато менш виражена, ніж в нашому світі.

Люди зі звалища запропонували їй піти з ними в їх життя. В один момент, Віра прийняла рішення піти жити з бомжами на саме дно. Туди, де діють свої закони, туди, де є свої правила.

Вона просто зрозуміла, що життя не зводиться до заробляння грошей і наживи, що є набагато важливіші речі і жити можна інакше, нехай і на міському звалищі.

Зараз Віра каже, що вона вільна. Каже, що раніше вона була поневолена матеріальним світом, а тепер все стало інакше.

Головне, що її це життя влаштовує.

Related Post

facebook