fbpx
Суспільство
Висміяли хлопчика з інвалідністю: пост про львівську молодь обурив мережу

В одному з магазинів Львова підлітки висміяли хлопчика з інвалідністю.

Про це на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook написала його мама, жителька Львова Наталя Сіреджук.

За словами жінки, інцидент стався, коли вони з сином пішли в магазин “Наш супермаркет”.

“Мій Павло (той, що з особливими потребами) дуже любить ходити в маркети і купувати “Кока-Колу”. От я сьогодні після роботи вирішила бути доброю мамою – поїхали ми з ним візком у “Наш супермаркет” на Сихові. Заходимо в магазин і зустрічаємося з гуртом тінейджерів – близько 10 хлопців та дівчат! Вони починають голосно і дико реготати, дивлячись у нашу сторону”, – написала Сіреджук.

Купивши все необхідне, жінка спробувала якось виправити ситуацію й подивитися, як реагуватимуть підлітки на прохання допомогти їй.

“Ми купили те що планували, радості Павла не було меж. Вийшли з магазину і я вирішила все таки якось цю ситуацію “розрулити” – попросила цих молодих людей допомогти звести возик по пандусу…вони з диким реготом повтікалим у різні сторони..” – зазначила Сіреджук.

На думку жінки, щоб таких ситуацій не виникало, старшокласників мають привчати до волонтерства. Також важливою є й роль батьків, які мають виховувати гуманних дітей.

“Пишу про це тому, щоб знову і знову казати – не ті науки вчать в школі, бракує наук людяності. Повинно бути обов”язкове волонтерство у старшокласників, треба багато розповідати що таке служіння і хто такий ближній.. не залежно від його фізичного стану.

Але роль батьків також досить велика. Адже ця поведінка, яку вони продемострували по відношенні до дитини з інвалідністю, буде така ж по відношенню до похилих людей, до будь якого ближнього, до своїх батьків в кінці навіть. І не саме важливе чи буде нова куртка і нові капці на Великдень у наших дітей, а те чи вони мають якісь цінності і розуміють що таке повага і любов до ближнього”, – обурилася Сідержук.

У своїх коментарях користувачі соцмережі зазначили, що така ситуація “стара як світ і з роками не покращується”, і припустили, що все від безкарності. Деякі ж зазначили, що сміх, можливо, просто є захисною реакцією дітей.

Читайте також: Дівчина випадково підвезла коханку свого бойфренда до нього додому

Джерело

Related Post

facebook