fbpx
Breaking News
Серйoзні стосунки, нe для них: Цuм знaкам зодiаку непoгано живeться в холoстяцькому статусі
Я росла в сім’ї, де конфлікти було прийнято вирішувати без крuків, і тим більше без рукoприклaдствa: цікава історія про те, як я врятувала незнайому пару від розлучення
Якa ж вона розумничка! Оcь, як повинна відповідати мужикам, справжня жінка!
“Часник – зимовий рятівник”, – любила казати бабуся, а на столі завжди стояло блюдце з гостро-гіркими, але такими вітамінними зубочками. Ми з бабусею заплітали часник у косички, а потім я, ставши на стілець, розвішувала їх під стелею кухні. Це був такий наш ритуал, якого я чекала, щойно починали облітати з дерев перші золоті листочки. Та часник можна зберігати не тільки в косичках. Є і інші способи висушити і зберегти його, щоб спеція не розгубила свої корисні властивості. Ділимося найправильнішими методами!
Які молодці! На Вінниччині, у селі Іванів, вже стала традицією масова ранкова шкільна руханка: енергетичний заряд, бадьорість і  краща продуктивність дітям і вчителям забезпечені!
Шоу-бізнес
Віталій Козловський розчулив мережі знімком з сином

Популярний виконавець Віталій Козловський опублікував зворушливе фото з хресним сином.

Відомий артист Віталій Козловський, який нещодавно вступив в публічну перепалку з екс-продюсером Ігорем Кондратюком, показав свого хрещеного сина Платона.

Знімок з малюком співак опублікував в соцмережі.

“Так приємно бачити як дорослішають твої улюблені діти !!! Платоша, навчився підкоряти жіночі серця своїм пронизливим поглядом)))”, — підписав фото Віталій.

Користувачі соцмереж позитивно поставилися до публікації і закидали фотоблог Козловського позитивними коментарями.

“Чудо-милий Платон”, “Вогонь”, — пишуть користувачі.

Варто відзначити, що спочатку 2016 року Віталій Козловський разом з хресним сином Платоном з’явився на сторінках глянцю. Багато хто подумав, що це рідний син зірки, але пізніше співак зізнався, що це його хресний син.

Читайте також: МАРІЯ ЯРЕМЧУК СТАЛА БІЛЯВКОЮ

Джерело.

Related Post